Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
o subtelności
#1
Rainbow 
subtelnie odpływam od świata
subtelnie zmieniam pogląd
i ruszam dalej
owinięty płaszczem subtelności
mówię "do widzenia"
i odchodzę na zawsze


z wyraźnie widoczną biegłością w opanowaniu się
odsuwam się w nieprzerwanym ciągu chwili
czy też staję się mniej odczuwanym od ogarniającej mnie pustej powierzchni bez ograniczonego zasięgu
z niewielką intensywnością lub nasileniem
(na niepotrzebnym odpowiednimi działaniami spowodować powstanie znaku graficznego długiego sygnału systemu znaków prekursora telegrafii Morse'a)
moje sądy oparte na przeświadczeniach o tym, że:
- zgodne z zasadami nauki o moralności i
- działanie złej siły (w wierzeniach ludowych)
mające swoje określone miejsce
zastępuję innymi przekonaniami
i zaczynam posuwać się w przestrzeń ciągnącą się daleko
okręcony ze wszystkich stron powszechnym mniemaniem mającym delikatne kształty czy rysy
(na niepotrzebnym odpowiednimi działaniami spowodować powstanie znaku graficznego długiego sygnału systemu znaków prekursora telegrafii Morse'a)
zwracam się istotą pojęciową gestu wymawianego podczas opuszczenia wszelkich przejawów życia
i porzucam ogół ludzi żyjących na ziemi czy też ogół ciał niebieskich
(na niepotrzebnym odpowiednimi działaniami spowodować powstanie znaku graficznego długiego sygnału systemu znaków prekursora telegrafii Morse'a)
z którymi jestem zastosowany jako element łączący w zespole cech zachowania
na czas bardzo długi
oraz na nieskończoność w czasie
(nie istnieje obiekt o właściwościach gdzie wskazane jest spowodowanie odpowiednimi działaniami powstania znaku graficznego długiego sygnału systemu znaków prekursora telegrafii Morse'a)
14.02.10
opinie wyrażane przez Liwaj są jej subiektywnym zdaniem - zwyczajnie dzieli się własnymi wrażeniami, uczciwie, nie pomijając żadnych kwestii, bo wierzy, że inni postąpią tak samo w stosunku do oceny jej utworów.
Odpowiedz
#2
to jest wiersz

(nie najlepszy, skądinąd)

miniatura raczej nie

(jest bardzo efektowny pod względem estetyczno-formalnym, nie powiem)

no, chyba, że bardzo się uprzesz

(ale chyba sama przyznasz, że nie ma to większegogo sensu; chociaż też nie jest go zupełnie pozbawiony)

***

Ale nie przemawia do mnie
[Obrazek: sygnatka.png]
Odpowiedz
#3
no wiem że wiersz, ale w sumie pewnie by przenieśli tutaj specjaliści

szkoda że nie

('nie' ze stopniem najwyższym pisze się oddzielnie, kochany)
opinie wyrażane przez Liwaj są jej subiektywnym zdaniem - zwyczajnie dzieli się własnymi wrażeniami, uczciwie, nie pomijając żadnych kwestii, bo wierzy, że inni postąpią tak samo w stosunku do oceny jej utworów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości