Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nikt z głodu nie umrze, bo z nieba się leje, po pniach cieknie, w ziemię wsiąka
#16
Idę czytać resztę twoich tekstów - szkoda tylko, że masz ich tak mało. Gratuluje tekstu miesiąca i talentu! Tongue
Odpowiedz
#17
dzięki!
Angelina Els
Odpowiedz
#18
Ja tego nie kupuję Sad Dla mnie to zwykle (ładne, bo ładne, ale zawsze) rozwodzenie i rozklejanie się nad zabiciem koguta Tongue
Ale może ja po prostu jestem z tych ludzi, którzy uważają, że "on jest jakiś dziwny" i prezentują niższy poziom wrażliwości.
Niemniej gratuluję tekstu miesiąca Wink
Odpowiedz
#19
A ten kogut nie biegał jeszcze chwilę bez głowy...?
Odpowiedz
#20
A jak miał biegać, skoro kolo trzymał go zgodnie z zasadami za łapki Tongue.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#21
No nie wiem, mój dziadek zawsze jak walił w łebek, to nas straszył - puszczał kurę, żeby latała po podwórku bez głowy, zanim nie padła. Bue.
Wydawało mi się, że tylko się trzyma, tłucze, puszcza i czeka, aż całkowicie wyzionie ducha.
Odpowiedz
#22
No to sadystycznego mieliście dziadunia Smile. Oczywiście że się nie puszcza.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#23
Nie wiem czy kogokolwiek to interesuje ale tekst mi się bardzo podoba, i jest fajny, i masz bardzo dobry styl elsie, o ile jeszcze żyjesz a to całkiem możliwe, to pisz dalej, bo jak dla mnie to masz talent, jeszcze coś dodam, żeby było więcej przecinków, przecinki są fajne.

5/5 Smile

Pozdrawiam
X
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#24
Ano. Wyborny tekst. Mnie też podoba się styl.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości