maluję na ... butach
#1
Witam,
Zaczełam malować na butach, wiem troszkę dziwne podłoże. A tu jedna z moich prac http://zszywka.pl/p/recznie-malowane-buty-1520739.html co sądzicie? Smile
Odpowiedz
#2
kapitalne! bardzo mi się podoba, dla mnie bomba
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#3
Jestem pod ogromnym wrażeniem!!! Genialne!! Sama bym się skusiła na takie buciki Big Grin
Odpowiedz
#4
Ciekawy pomysł no i świetne wykonanie. Chętnie zobaczę więcej Twoich prac! Zdradzisz technikę wykonania?
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#5
obstawiam farby akrylowe Wink
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#6
Fajne! Mało mi! Big Grin Malujesz tak o dla siebie, czy planujesz jakąś "szerszą działalność" w związku z tym? Skąd pomysł? I podłączam się do pytania roota.
Odpowiedz
#7
Świetne trampki Big Grin Z chęcią bym takie nosiła.
I dołączam się również do pytania w jaki sposób to robisz.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#8
Fajne. ^^ Gdyby takie sprzedawali w sklepach, to może zaczęłabym zbierać buty, zamiast czekać z kupnem aż się całkiem zniszczą. Smile
Odpowiedz
#9
Wow, genialne! Tylko czy ta farba nie zmyje się po pewnym czasie lub nie zejdzie w praniu? Zabezpieczasz ją jakoś? Pomyślałabym na Twoim miejscu o sprzedaży takich butów na allegro - na pewno znalazłoby się wielu chętnych. Swoją drogą, robisz je może na zamówienie? Bo ja chętnie bym takie kupiła, tyle że z Garfieldem Wink

Fajna sygnatura Smile -rootsrat-
Linki reklamowe w stopce są niedozwolone. Pozdrawiam serdecznie i polecam lekturę regulaminu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości