Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mój Bóg jest bogiem plagiatorów
#16
Dzięki zatem, bo fajnie usłyszeć dobre słowo na temat swojej twórczości. Doświadczenia budują inteligencję, a często wiąże się to z wiekiem, choć nie zawsze i bywa, że młodzi ludzie mają więcej rozumu we łbie niż starszyzna. Jeden z kultowych polskich muzyków śpiewał o mądrości głupiej. Miał rację Wink
Odpowiedz
#17
już wiem, dlaczego ten tekst wydawał mi się znajomy - gratuluję autorowi znakomitego efektu
była tutaj taka Fanta, polecam jej teksty
pozdrawiam
Odpowiedz
#18
Miałem okazję przeczytać dwa teksty tej autorki, gdyż, jako nowemu użytkownikowi, wypadało mi się zapoznać z całym działem 'Poezja', więc i z 'Lożą zwycięzców'. Nie powala na kolana, moim skromnym zdaniem i nie czuję się dumny z porównania naszych stylów. Ale cóż, dziękuję.
Odpowiedz
#19
Muszę skomentować. Jest krótko, bez szaleństw a niebanalnie i genialnie wręcz. Tak o Bogu jeszcze nie pomyślałam, a przyznam, że myślę sporo. Gratuluję wiersza Wink
Odpowiedz
#20
Szalenie dziękuję za poświęcenie chwili mojemu tekstowi, kłaniam się.
Odpowiedz
#21
Wow. Uznałeś, ze musisz się zapoznać z całym działem? O_o A przynajmniej lożą...? <kręci z niedowierzaniem głową>
Chwalebne to nie jest, ale ja do teraz nie znam wiersze sprzed mojego przybycia. Big Grin
Podziwiam. Ale może ci to jakoś pomogło w rozwoju umiejętności wierszokleckich.
Odpowiedz
#22
Za całym działem nie. Z lożą tak, bo chciałem sprawdzić poziom poezji tutaj. No i cóż, co kto lubi. Znalazłem coś dla siebie. A wyżej wspomniana autorka nie przypadła mi akurat do gustu.
Odpowiedz
#23
Pisząc tego posta prawdopodobnie złamię wszystkie możliwe zasady konstruktywnej krytyki. Spowodowane jest to brakiem możliwości przyczepienia się do czegokolwiek w tym wierszu. Kompozycyjnie i gramatycznie nie można mieć żadnych zastrzeżeń do utworu. Przekaz wiersza, co prawda, był wałkowany wiele razy, ale w tym wydaniu jest po prostu daje czytelnikowi prosto w pysk.
Pozdrawiam.
Zaglądam tu tylko z przyzwyczajenia.

Ani myślę wracać na stałe.
Odpowiedz
#24
bardzo "ładnie" przedstawiona marność tego świata. Nic dodać, nic ująć. OK.



Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#25
Dzięki, dzięki, chłopaki.
Odpowiedz
#26
Coraz gorsze kopie ale nie fizyczne, z rozumem jest chyba coś nie tak, jest za mało chłonny albo za bardzo wybiórczo chłonny, nadmiar wiedzy mu szkodzi, owszem wymyśla- postęp w technice, w medycynie i w wielu dziedzinach a zahamowanie jest w "zdrowym rozsądku" gubi się "ja" i wrażliwość.
....Czy Bóg nie troszczy się szczególnie o prawa autorskie, nie troszczy się bo.....dał dekalog jak mają wyglądać i każdej kopii rachunek osobno podobno wystawia...
na końcu.....Fajny wiersz daje do myślenia. Pozdrawiam miło
Nie umiem pisać konstruktywnych komentarzy.
Odpowiedz
#27
Dzięki, dzięki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości