Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kurczak i seks
#16
(22-10-2011, 18:42)Samaelitka napisał(a): jakkolwiek pieski w tematyce kulinarnej trochę mnie zbrzydzają.

Autentyk. Babcia mi opowiadała, że kiedy była młoda (~1930-40) jeden koleś na wsi skupował psy i je gotował. Był chory na tyfusa czy cośtam i ktoś mu doradził taką dietę. To musiały być hardkorowe czasy!Big Grin

Co do samego tekstu - nie kupuję go, ale radze autorowi, aby nie zrażał się i próbował dalej. Przez cierpienie do gwiazd.Smile

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#17
HA! Przewspaniały tekst Heart Polecam.
Odpowiedz
#18
Dla mnie to rewelacyjna groteska.
Czytałem z grymasem na gębie.
Z grymasem, bo uśmiech co raz przeradzał się w przerażenie, zdziwienie, podziw.
Kawałek dobrej poetycko prozatorskiej roboty.
W związku z tym sposób zapisu jak najbardziej mi odpowiada.
kulinaria i seks. Meandry wyobraźni.
Kłamstwo wymaga wiary, aby zaistnieć. Uwierzę w każde pod warunkiem, że mi się spodoba.
J.E.S.

***
Jak być mądrym.. .?
Ukrywać swoją głupotę!
G.B. Shaw
Lub okazywać ją w niewielkich dawkach, kiedy się tego po tobie spodziewają.
J.E.S.

[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#19
Ciekawa historia, że wszystko można wybaczyć, grunt że jest humor. Wykorzystane wszystkie zagadnienia społeczne. Oczywiście razi, że tyle osób się sprzeciwia zwierzętom wskakującym na talerz. Jednak odżałuję, bo widać talent pisarski, liczę na późniejszą mniejszą makabrę. Mocne było, choć sama przepisu nie wypróbuję. Szkoda, że nie ma takich książek kucharskich... Jak się chce to można! Było tak leciutko, z gracją i szczerze. Każdy redaktor by sobie poradził, na pewno, a swoboda to dar. Perfekcjonizm jest szkodliwy i blokuje przed podobnymi szaleństwami, więc bez niego życie byłoby prostsze. Pisz śmiało. Reszta z czasem stanie się naturalna, to jak z jazdą podobno samochodem. Niech Cię trzyma to, co trzyma!
Odpowiedz
#20
Dziękuję wszystkim za pocałunki i rady : )
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości."
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#21
Brrr... Dziś miałam zrobić kurczaka na obiad  Dodgy
Mimo wszystko gratuluję. Kawał dobrego.... tekstu  Big Grin
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#22
Czytałem to już dawno a widzę, że żadnego śladu nie zostawiłem.
Tekst lekki i z "jajem" tzn. z kurczakiem Wink Doceniam.

Serdecznie Pozdrawiam
Odpowiedz
#23
Zabawna humoreska - czytało się z lekkością. Następnym razem niech facet wykaże się inwencją i inicjatywą , i niech to on tobie coś przygotuje dobrego do jedzenia. Może jakiś makaron albo zapiekankę? Tongue


Pozdrawiam
"To właśnie ja.
Przez ten świat idę odważnie.
Gardzę tymi, którzy mają brudną wyobraźnię."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości