Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kamienica
#1
jestem kamienicą
gdy wypełnisz wszystkie mieszkania

rozpadnę się
Odpowiedz
#2
No, zawsze w Ciebie wierzyłem, Inso.

Bardzo dobre. Czy dzisiaj jest jakieś święto? ( chodzi o ilość wierszy przez duże WU ). Krytycy otwierają pewnie szampana.

Pozdrawiam.

Odpowiedz
#3
oj nie wiem, czy jakieś święto, ale cieszę się, że nasz poziom literacki coraz bardziej się poprawia. Toż u nas jest tylu zdolnych, co szczególnie ostatnio widać.

Sun, co do mojej odsłony, to ja nie wiem. Chcę się jakoś rozwijać, ale ja młoda i glupia, to co ja mogę wiedzieć. Mimo wszystko cieszę się, że ktoś wierzy Smile
Odpowiedz
#4
(03-05-2011, 20:07)Sundance Kid napisał(a): Krytycy otwierają pewnie szampana.
Ja nie piję, a Szach tylko wódkę. Nie wiem jak Kali.

Tekst jest ok, a nawet więcej.
Brawo.
Odpowiedz
#5
Kali toleruje 3 typy alkoholu: tanie wina, wódkę i dopiero jak tego nie mam piwo... Jeśli szampan to ruski... Ale to tak na marginesie.

Co do wiersza, krótko i na temat
podoba mi się, ostatnio niemalże nic ciekawego nie widziałam w tym dziale, a dziś patrzę i jest
Pisz dalej i się rozwijaj.

Kali
Rezygnuję z udzielania się na forum.
Wszystkim, którzy na to zasługują, wielkie dzięki za poświęcony czas i uwagę.
Odpowiedz
#6
rzeczywiście, krótko i na temat. Rozwój jest, ale nie popadnij w samouwielbienie. Wszyscy patrzą ci na ręce, Poetko!


PS. Najwyższy czas, żebyś się przyznała do swojego wieku.


PS. Próbowałem różnych szampanów, ale najlepszy jest ruski. A co do wódki, to sami do tego jeszcze dorośniecie...


Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#7
Szachu zeskanuję Ci legitymację Big Grin
wow to ja już zasłużyłam na nazwanie sie poetką?
do samouwielbienia mi daleko, w końcu wy tak świetnie piszecie, że ja to pikuś. Jak sun narzeka na swoje wiersze to mi słabo się robi.

Odpowiedz
#8
o tym, czy jesteś Poetką będziesz wiedzieć tylko Ty.



Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#9
No, no Ins, nie bądż taka znowu skromna i nie kokietuj,
wyrabiasz sobie imię powoli, brawo!
Smile
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#10
Masz rację. Uprawianie poetyki to przede wszystkim stan duszy. Jeśli o to chodzi to jestem. Nie wiem tylko, czy mogę się już tak nazwać ze względu na jakość. W sumie grunt to cały czas do przodu i kochać te słowa wydobyte z siebie. Smile

Do napisania tego tworu zainspirowała mnie książka '' Być kobietą i nie zwariować'', którą przeczytam jeszcze ze trzy razy.

Fanta dzięks, uczę się od was Smile
Odpowiedz
#11
tylko nie zostań feministką. One zawsze kończą z trójką dzieci, rozwodem oraz z niespłaconym kredytem (oraz blond-nadwagą).



Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#12
(04-05-2011, 16:09)Insomnia napisał(a): Fanta dzięks, uczę się od was Smile

To ja się powinnam zacząć uczyć od Ciebie.

(04-05-2011, 16:12)Szach-Mat napisał(a): tylko nie zostań feministką. One zawsze kończą z trójką dzieci, rozwodem oraz z niespłaconym kredytem (oraz blond-nadwagą).

Pozdrawiam.

Oouu, dobrze znać swoją przyszłość. (Z tą nadwagą to prawda - owszem) Big Grin
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#13
Hehe nie. Ta książka jest nie o tym. W ogóle to jest zapis luźnej rozmowy z psychoterapeutką różnych kobiet, a ta baba no mocna jest i wiele mądrych rzeczy prawi. Także o tym, że to my mamy wpływ na siebie i jeśli jesteśmy pokrzywdzeni to znaczy, że na to się zgadzamy. Ogólnie nauczyłam się wiele z tej książki na temat samooceny, co mi się myślę bardzo przyda.
Do feministki to mi daleko. Kiedyś chciałam być (13 lat Big Grin ), ale taki jeden mnie z tego uleczył i tak trwam z nadzieją na śliczne córeczki.

Ps. Nadwagę chyba mam, blondynką też jestem, nie wiele trzeba Wink

Optymizmu!!! Fajna pogawędka, ale może skończmy offtop?///księżniczka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości