Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
i
#1
https://kbuszewicz.blogspot.com/2015/02/i-2012.html
Odpowiedz
#2
Ciekawy i dobry wiersz. Podoba mi się.

Niektórzy na forum mają problem ze zdefiniowaniem postmodernizmu, więc panie i panowie : oto postmodernistyczna poezja Wink

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
oj, czemu częstochowskim rymem skrzywdziłeś tak ładny wiersz? absolutnie wyrzuć "czasami - wyrazami"!
pisany kapitalikami kapitał jest dość mdły, nie masz takiego wrażenia?

i?
chętnie by zamienić na
"i"...?


reszta bardzo, bardzo dobra, drogi panie Washingtonie. temat jest przeze mnie w pełni zrozumiany i każde słowo ma swoje określone miejsce. będę śledzić Twoje dalsze poczynania i dostajesz rozkaz - nie spuść z poziomu!
opinie wyrażane przez Liwaj są jej subiektywnym zdaniem - zwyczajnie dzieli się własnymi wrażeniami, uczciwie, nie pomijając żadnych kwestii, bo wierzy, że inni postąpią tak samo w stosunku do oceny jej utworów.
Odpowiedz
#4
Fajne,fajne Smile
Przemyślany,odpowiednia budowa,słownictwo,pointa i tematyka. Sam pomysł też ciekawy.

4/5

czekam na jeszcze coś.
Pozdrawiam
X
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#5
Tak, mi też się całkiem podoba. Rymy są ok, trzeba wreszcie wyrwać się z półwiecznej niechęci do rymów. I dlaczego częstochowa?
I tak: ten kapitał również mi się nie podoba, takie wciśnięcie spostrzeżenia - ciekawego może nawet, ale nie aż tak ciekawego, żeby je wciskać - na siłę. I na dodatek nie związanego w sumie z treścią.

Pozdrawiam; )

Ps, za tak krótki tytuł powinienem Cię zabić, wiesz, jak ciężko jest trafić w to "i"?
[Obrazek: sygnatka.png]
Odpowiedz
#6
Już wiem, że to jest postmodernizm (dzięki Sunowi) i mimo, że ten nurt to generalnie nie jest moja bajka... ten wiersz mi się podoba. Powiem więcej, jest naprawdę świetny Smile Bardzo udana gra słów i ciekawe podejście do tematu, wykonanie też niemal bez skaz... Niemal, bo osobiście "kapitałem" widziałbym w wersie poniżej, to faktycznie sprawia wrażenie, jakby było upchnięte. Bardzo dobry debiut.
Odpowiedz
#7
Witam,
Ja tez jestem za, przypadło mi do gustu, pomysł świetny i ładnie ubranySmile

Pozdrawiam
Odpowiedz
#8
Powiem jedno: to jest dobre, bardzo dobre!
"KGB chciało go zabić, pozorując wypadek samochodowy, ale trafił kretyn na kretyna i nawet taśmy nie zniszczyli." - z "notatek naukowych" Mestari

Odpowiedz
#9
Bawię się dziś w archeologa Wink Polecam!
Odpowiedz
#10
I warty odświeżenia.
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#11
o, i t o m i s i ę p o d o b a. Fajne teksty odświeżasz, żeby nie powiedzieć wyrzucasz szuflą. Ok, powiem: wyrzucasz szuflą.
Odpowiedz
#12
I mnie ten wiersz przypadł do gustu Big Grin
Dobrze dobrane słowa, dobrze ustawione.
Nic dodać, nic ująć Smile
Pozdrawiam
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#13
No tak, Pan Irving był wybijającą się postacią forum, choć opublikował niewiele, i niestety przepadł. Szkoda, bo pisał naprawdę dojrzale. Where are you Mr. Washington?
[Obrazek: Piecz1.jpg]
"Z ludźmi żyj, jakby widziany przez Boga. Z Bogiem rozmawiaj, jakby słyszany przez ludzi".
Lucjusz Anneusz Seneka
Odpowiedz
#14
Tym razem ja odświeżę, bo warto.
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości