Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hu hu aż huczy w lesie
#1
czy winien jest język
bo za mocno pofolgował
ręce dotąd
zawsze jedna drugą myła

jedni mowią
winni są ci
co w dziupli interesy szemrali

winne ucho
odszczekują cwane lisy
liżąc swoje zady
obciąc je nawet probowali

zwariowali cicho pohukuje
głucha sowa
Nie umiem pisać konstruktywnych komentarzy.
Odpowiedz
#2
Kurde, jak mi to zabrzmiało uroczym zaśpiewem słowiańskiego sposobu przeżywania PRAWDZIWYCH, RODZIMYCH WALENTYNEK (KUPAŁY), gdzie niejedna i niejeden "pozbawiali się wianków" (ale współcześnie, bo mamy równouprawnienie, więc i wianki można sobie wzajemnie brać). ładne kwiatki, Lysso. uśmiechnąłem się, a poza tym... Święto zakochanych powinno być w Kupały, a nie jak u innych zimą, bo wtedy można w zgodzie z naturą, na ŁONIE NATURY ŁONA SOBIE ŁONACZYĆ, BO W DU...SZĘ NIE ZIMNOBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

5/5
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#3
(29-06-2014, 17:56)chmurnoryjny napisał(a): Kurde, jak mi to zabrzmiało uroczym zaśpiewem słowiańskiego sposobu przeżywania PRAWDZIWYCH, RODZIMYCH WALENTYNEK (KUPAŁY), gdzie niejedna i niejeden "pozbawiali się wianków" (ale współcześnie, bo mamy równouprawnienie, więc i wianki można sobie wzajemnie brać). ładne kwiatki, Lysso. uśmiechnąłem się, a poza tym... Święto zakochanych powinno być w Kupały, a nie jak u innych zimą, bo wtedy można w zgodzie z naturą, na ŁONIE NATURY ŁONA SOBIE ŁONACZYĆ, BO W DU...SZĘ NIE ZIMNOBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

5/5
Miłosć ci wszystko wybaczy....spiewał szaraczek, szeroko otwierajac mordke a rudy wiewior gryzl twardy orzech do bolu zebow na łonie natury łonacząc inaczej Wink Dziékuje za komentarz, juz Ci pewnie pisalam ze lubie Twoje komentarze ale nie zaszkodzi jeszcze raz.
Nie umiem pisać konstruktywnych komentarzy.
Odpowiedz
#4
rudy wiewior gryzl twardy orzech do bolu zebow na łonie natury łonacząc inaczej Big GrinTongue

Big GrinCool bo wiewiórka poszła w feminizmy i pali koty w trawie konopnym sznurkiem w drodze do Indii??

Lyssa, umarłem już zupełnie po Twojej odpowiedzi i teraz nie wiem... jak to przeżyjęCool chyba tylko takAngel

(miło mi, że lubisz moje bajdurzenie pod tekstami)
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#5
Hyhyhy nie powiesz, niemal że dziupla zrobiona na szaro, dajże nie na czerwono(uff)Big Grin. Nie wiem, takie lekkie, z - winne, kołoobrotowe i wiele bym tu jeszcze znalazła, a poza tym mam akurat dziś taki dzień, że niewiele wymagam od wiersza(nie wiem czy to na plus?) Można hihihnąć Lysso, powachlować gdy po wszystkim czytaniu i jeno no z 4/5 i syćko Tongue
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#6
Wazne ze hihnelas Smile pal licho te punkty....
Nie umiem pisać konstruktywnych komentarzy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości