home sweet home
#1
Photo 
[Obrazek: tumblr_mfpmtuzGwJ1rqlx7io1_1280.jpg]

30'', f3.5, jasne światło księżyca, szybki ruch chmur
Odpowiedz
#2
;] bardzo ładne.

bardzo.

naprawde.

(to dla adminów, żeby nie było, że stukam posty albo cuś w ten deseń. pragne pochwalić. i tyle)
swoją drogą ciekawi mnie, jak to zostało zrobione? ze te chmury tak rozmazane? tylko sie nei smiejcie, nie znam sie na fotografii;p
Odpowiedz
#3
wiesz, wiatr wieje, c'nie? Wink no, więc chmury się ruszają, a aparat zbiera światło 30 sekund. tak więc chmurki odbijają je z różnych miejsc i potem to co wyłapał aparat na siebie nakłada i wychodzi takie cuś.
Odpowiedz
#4
cienki, wiesz? szczery jestes, wiesz? cienki;p
Odpowiedz
#5
Super, tylko coś mi nie pasuje to miejsce światła po prawej... takie jakby nieostre te drzewa oświetlone. I mówie z pozycji laika, po prostu to mi sdię rzuca w oczy w odbiorze
"By człowiek był człowieka bratem, trzeba go wpierw przećwiczyć batem"
Odpowiedz
#6
Fajne technicznie, artystycznie mniej Smile Mnie nigdy nie udawały się takie zabawy, meh!

Jak lubisz zabawy długim czasem, sprawdź portfolio mojego kumpla, on miał swego czasu ostrą zajawkę na takie cuś, szczególnie z wodą, ale chmurami też się bawił:

http://yoohaz.daportfolio.com/gallery/175592
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#7
Fajne, acz prawa strona zdjęcia, ta oświetlona żółtym światłem, trochę nieostra.
Generalnie bardzo mi się podoba, lubię zabawy z długim czasem Wink
Would you like to say something before you leave?
Perhaps you'd care to state exactly how you feel?
We say goodbye before we've said hello
I hardly even like you
I shouldn't care at all

Odpowiedz
#8
proszę o więcej takich zdjęć bardzo fajnie to wygląda
[Obrazek: b22j.jpg]
Odpowiedz
#9
fajny efekt,
a rozbijanie na logoatomy (analiza i itpitd),
to nie ten dział...
Odpowiedz
#10
Przy tak długim czasie naświetlania łatwo jest obraz zruszyć, może stąd ta nieostrość.

Ładnie, ładnie, tylko ten brak ostrości trochę psuje efekt.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości