figurki kapadocji
#1
Przedstawiam Wam figurki, które maluję sobie. System to Warhammer, ale nie tylko.

[Obrazek: 533661ab8933523dad8743d689cd9aa99a5b9.jpg]

Powyżej widać krasnoludzkie kowadło. W skład zestawu wchodziły same krasnoludki i kowadło, kuźnia jest w całości robiona przeze mnie z tektury, korka i trawki statycznej

Zdjęcie pochodzi z relacji turnieju dla portalu wczestochowie.



Z czasem wrzucę więcej Wink
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#2
Mam w pracy kumpla, który się w to bawi. W Warhammera grałem za młodu, obecnie brak czasu mi nie pozwala Sad Fajne, ja tam lubię! No i KUDOS za kuźnię, świetnie zrobiona!
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#3
root, jak już wrócisz do Polski, to wciągnę Cię na nowo Wink
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#4
Fajnie to wszystko wygląda, podoba mi się. Podziwiam pasję i cierpliwość, bo ja niestety nie mam cierpliwości do malowania figurek, czy też robieniu samodzielnie tak jak Ty zrobiłaś kuźni, czy jakiegokolwiek innego obiektu Wink
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#5
Za sam projekt kuźni masz u mnie status artysty, że o wykonaniu już nie wspomnę. Super, no i zazdroszczę pasji. Ja również nie bardzo miałbym czas, ale głównie - nie miałbym z kim grać.
Odpowiedz
#6
coby doprecyzować, w zestawie do posklejania było to:

[Obrazek: m1830148a_99810205004_ThorekIronbrowResin_445x319.jpg]

reszta kuźni jest moja Wink
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#7
i właśnie tę resztę doceniam
Odpowiedz
#8
Nie mogę jeść, gdzieś żuchwę zgubiłem. Mega robota, pokaż więcej tego!
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom! Just call me F.
Odpowiedz
#9
(20-03-2013, 20:46)Fiteł napisał(a): Nie mogę jeść, gdzieś żuchwę zgubiłem. Mega robota, pokaż więcej tego!

Podłączam się do prośby. Ile czasu zajmuje zrobienie takiej konstrukcji?
Odpowiedz
#10
Bardzo fajne, jest ta dokładnośćSmile
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#11
Mmm, Systemy bitewne są świetne Smile Sam mam zgromadzone trochę Chronopii, ale pewnie przejdę na WH40K Smile Pomalowane w dechę!
Odpowiedz
#12
ksi, około 20 godzin. W wolnej chili wrzucę więcej.
dzięki wszystkim Wink

Zgubo, też mam czterdziechę, Dark Angels. Z warhamca kraśki i wood elfy. No i trochę warzone
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości