farby akrylowe
#1
Witam,
Czy ktoś tutaj maluje obrazy na płótnie farbami akrylowymi? Chciałbym jakieś kupić jednak całkowicie nie wiem z jakiej firmy wybrać farby. Nie chce kupować strasznie drogich, ale znowu nie chce kupić jakiegoś badziewa. Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś w miarę dobre dla osoby początkującej i w przystępnej cenie?
Odpowiedz
#2
Co prawda maluję zazwyczaj na papierze, ale na płótnie też się zdarzało. Spora część ludzi wybiera farby Amsterdam, ja także. Nie mam porównania z innymi (może kiedyś się zdarzyło od kogoś pożyczyć, ale gdyby były znacznie lepsze to bym zapamiętała) ale te są naprawdę dobre. Można kupić w wygodnych tubkach, albo plastikowych słoikach, jeżeli wolisz kupić od razu więcej Tongue Za tubkę płacisz około 15 złotych, ale starczy na dosyć długo. Białej polecam kupić większą, zawsze bardzo szybko się kończy, reszta "małych" to naprawdę wystarczająca ilość Smile Dodatkowa uwaga - niedawno przerzuciłam się na tempery, polecam jeszcze bardziej niż akryle, nie świecą i są bardziej wydajne. Z drugiej strony wymagają większego wyczucia bo bardzo rozbielają kolory. Mam nadzieję że pomogłam, pozdrawiam Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości