Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
eSSej
#16
Rzecz w tym że prawdopodobnie dostałbym to w bibliotece, ale jakoś wstyd mi o to pytac Tongue.
Odpowiedz
#17
"Mein Kampf" mam w ebooku na dysku, jak chcesz, to napisz na priv, to Ci wyślę Smile
Borek- istota człekopodobna, ze skłonnościami do nałogów. Nie myśląca, nie czująca, konsumująca. Pragmatyk, darwinista społeczny. Politycznie: monarchista. Z zawodu: przynieś, podaj, pozamiataj w odlewni stali, oraz grafoman do wynajęcia, tłumacz mang.
Odpowiedz
#18
Średni ten esej panie Mastema. Błędy techniczne wytknął już panu jak zwykle niezastąpiony obywatel Borek,więc ja przejdę do oceny merytorycznej tego utworu.

No i tu też jest średnio. Nie odkrywa Pan niczego nowego,jednocześnie myląc wiele faktów historycznych. Pana przemyślenia są ciekawe,ale bardzo łatwo je obalić,więc dlatego radzę by zawsze pisać na tematy o których ma się pewną wiedzę,wtedy trudniej o pomyłkę : )

2,5-3/5

Pozdrawiam
X
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości