''dodaj utwór do ulubionych''
#1
No właśnie. Na niektórych portalach widnieje cos takiego i się sprawdza. Nie chodzi mi o zrobienie z Inka fejsa. Ja na przykład mam taki problem, że przykładowo Root napisze coś świetnego, a nie mogę potem tego znaleźć.
A tak bardzo chciałabym to mieć przy sobie.
W obecnych czasach byłby to sposób na przechowywanie ulubionej poezji z forum blisko.
Nie wiem, czy coś takiego da się w ogóle wprowadzić, tak tylko pytam. Jeśli nie - zignorujcie moje marudzenie.
#2
Pewnie dałoby się coś takiego zrobić, ale uważam, że nie ma potrzeby. Jeżeli gubią Ci się gdzieś ulubione kawałki, to po prostu zapisuj sobie tytuły utworów, a później z wyszukaniem nie masz najmniejszego problemu. Dodanie takiego przycisku "Dodaj do ulubionych" chcąc, nie chcąc, uczyni Inkaustusa mniej literackim, jeśli wiesz, co chcę powiedzieć.
#3
Inf, a ja uważam, że to całkiem ciekawy pomysł. Forum powinno ewoluować do quasi-portalu społecznościowego, bo i o tworzenie społeczności twórczej (a przede wszystkim pisarskiej) nam przecież chodzi. Zapisuję do kajecika, bo to nieco zahacza o inne plany, ale nie jest specjalnie szybkie do wprowadzenia.
#4
Ja też uważam to za dobry pomysł, i właśnie miałem zasugerować, żebyś to Z sobie zapisał Big Grin

No nic, zanotowane! Insomnia, dzięki za sugestię. Temat zamykam.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości