Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bez pasji
#1
tak ułożone
zachodzą na siebie
łuska dachówka
różne przeznaczeniem
i garścią co ściska
płynące łzy
Odpowiedz
#2
Było by mocne, ale końcówka się urwała.

tak ułożone
zachodzą na siebie
łuska dachówka
różne przeznaczeniem
i garścią co ściska
w kroplę deszczu
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#3
właśnie się zastanawiałem, czy kończyć konkretem czy metaforą. fajne to z kroplą deszczu, podkreśla nieszczęście tłumu apasjonatów. dzieki za komentarz, pozdrawiam!
Odpowiedz
#4
tak ułożone
zachodzą na siebie
łuska
dachówka
różne przeznaczeniem
a wyciska łzy
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#5
starysta, przecież to zupełnie zmienia treść. i komu niby wyciska? i dlaczego "a wyciska" jakby prawie nie powinien? takie filozoficzne zakończenie niepotrzebnie. i dlaczego oddzielasz łuskę od dachówki skoro w tym znaczeniu to jedno i to samo (ale bez masła tylko z podkreśleniem), wiadomo ze tam jest przecinek bo to dwa rzeczowniki, ktorych znaczenie sie dopełnia. "bez sęsu" Smile

pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
#6
No co, Nie mogiem jak chcem.
Ta filozofia to Ciebie dorwie biedaczku, albo ci ułani z Poznania przetrzepią.
Bo czytając wyciska. Łzy. A gdyby tak chodź raz przyjąć to ja jako coś co jakby było komentarzem napisanym. Big Grin
Nic nie zmienia, chwali, chwali i chwali.
Przetłumaczyć może?
Jak różne przeznaczeniom to nie to samo.
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#7
zawsze mogiem co chcem! proszę proszę Big Grin ok, zczaiłem o co ci chodzi mniej więcej. Filozofia torturuje Wink
Cytat:A gdyby tak chodź raz przyjąć to ja jako coś co jakby było komentarzem napisanym.
tłumacz Big Grin

aaa.. chyba rozumiem, ta twoja wersja to był komentarz po prostu... ok Big Grin dobra, dobra, hehe pozdr
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości