[autorski] Ty żyjesz?! (zapisy i komentarze?)
#16
Dzięki za wyjaśnienia, Loghaire, ale nie rozumiem czym jest zasada z poprzedniego zdania. Zapamiętałam głównie, że mam tego przestrzegać. Jak to może wyglądać, ta zasada?
I powielam pytanie Magicznego.
Odpowiedz
#17
Loghaire, prośba ode mnie - jak będziesz chciał to rozgrywać, to na innym forum. Jak koniecznie na tym, to mnie skreśl z listy userów, bo nie mam zamiaru przebywać na tej samej stronie co rootsrat.
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
#18
Mirrond, po pierwsze dziękuję, że zrobiłeś postać. A to forum? Undecided Nic nie obiecuję ani tobie, Mirrond, ani tobie, Magiczny. A, i jeszcze: Kto cię męczy, Mirr? To ty powiedziałeś, że chcesz grać. xD

I żeby odpowiedzieć na pytanie Magicznego oraz Changed: Jestem gotów już zaczynać. Mamy przynajmniej siedmiu graczy (jeden spoza Inka) i pozostaje tylko pytanie o lokację, forum, na którym gramy. Zacząłem też pisać pierwsze posty dla każdej postaci.

Przyznaję, że może wyraziłem się niejasno, jeśli chodzi o zasadę. Wink Po każdym moim poście, normalnie, poza wymianą zdań z innym graczem, każdy gracz pisze tylko jeden post. Po kilku niemiłych doświadczeniach chcę wprowadzić tę zasadę bezwzględnie. Po prostu dlatego, że sesję niektórzy gracze potrafią storpedować bardzo szybko właśnie w ten sposób. Poza tym uważam, że akurat w tym wypadku będzie to dobrze pasowało.
Po drugie, daję wam trochę wolności przy pisaniu. Możecie razem ze mną tworzyć świat, ale w drobnych kwestiach. Przytoczę tu przykład z pewnego Almanachu Mistrza Gry.

G1 - O! Zobacz, biedny pan Greg znowu je zupę wiśniową.
G2 - No, zawsze ją je. Ciekawe, skąd on ją właściwie zawsze ma?
I tak dalej... To nie ma być może wielkiego wpływu na przebieg gry, ale dodaje coś bezcennego do świata gry: szczegóły.

Mam nadzieję, że zdołałem wyjaśnić, o co chodzi. Wink
Odpowiedz
#19
No to zaczynajmy Wink
Lovercraft

"Każda godzi­na ra­ni, os­tatnia zabija."
Odpowiedz
#20
Dobrze. Muszę tylko wyjaśnić tę sprawę z Mirrondem (i Magicznym w razie czego) oraz sprowadzić tego jednego gracza, który się zdecydował w innych miejscach. Big Grin Patrzcie uważnie w sobotę.
Odpowiedz
#21
Yup, to chyba ja jestem 'tym jednym graczem' Tongue
  • Imię: Razputin
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiek: 21
  • Rasa: Człowiek
  • Krótka historia dotychczasowego życia: Sierota mieszkający gdzie się da, złodziej i żebrak. Człowiek próbujący zdobyć grosz na przeżycie kolejnego dnia. Nieobce mu bójki, kradzieże, przemyt i inne nielegalne sposoby na zdobycie pieniędzy
  • Co potrafię: Skradać się, otwierać zamki, walczyć wręcz; czytać, wspinać się
  • W czym jestem słaby: Dyscyplina, szermierka, całkowity brak pojęcia o magii, dbanie o siebie(w końcu to żebrak...)
  • Gdzie jestem: Niewielka, brudna karczma
Chris, proud to be a member of Forum Literackie Inkaustus since Nov 2009.
Odpowiedz
#22
Dokładnie, to ty. Wink Pogadam z Mirrondem i cóż, zaczniemy grać, z nim lub bez niego. Do zobaczenia/przeczytania!
Odpowiedz
#23
Tak, dobrze wyjaśniłeś. Wydaje mi się, że rozumiem.
Aj, chcę już sobotę! Tylko mam nadzieję, że uda mi się dostać wtedy do komputera. Smile
Odpowiedz
#24
Od czwartku do poniedziałku jestem w Londynie. Niestety będziecie musieli poczekać trochę na następne posty, bo ani nie mam tam dostępu do internetu, ani czasu, by go szukać. Zobaczymy, czy do jutra wszyscy napiszą. Postaram się też wam odpisać do wyjazdu. Gwarancji jednak nie dam, dobrze? Wink
Odpowiedz
#25
Wiecie, dostałem szlaban. Na miesiąc. W sumie nie byłoby to wielką przeszkodą, ale w dostępnych miejscach brak polskich klawiatur. -_-
Powiem wam jedno: Nie wiem, kiedy będę mógł pisać i czy w ogóle będę mógł. Żeby tak mieć jakiegoś znajomego, któremu bym to po prostu dał, żeby przepisał. Ach!

Dobra, nie wiem, co będzie, więc nie będę się dalej wypowiadał. Ewentualnie mogę pisać bez polskich znaków, to da się szybko załatwić.
Odpowiedz
#26
Polskimi znakami się nie przejmuj. Jeśli w tych miejscach jest sprawdzanie pisowni to właściwie problem znika.
Przeklęte szlabany...
Odpowiedz
#27
To może coś napisz nowego, a nie Big Grin
To trzymaj się tam Wink
Lovercraft

"Każda godzi­na ra­ni, os­tatnia zabija."
Odpowiedz
#28
  • Imię: Anielle
  • Płeć: Kobieta
  • Wiek: 20
  • Rasa: Człowiek
  • Krótka historia dotychczasowego życia: Pochodzi z biednej rodziny mieszkającej w mieście. Jej rodzice zmarli kiedy miała 10 lat. Wtedy też wyprowadziła się do lasu, gdzie mieszka w małej drewnianej chatce. Żyje głównie ze sprzedaży owoców i przypraw. Czasami zajmuje się dziećmi z sąsiedniej wioski.
  • Co potrafię: Świetna rzemieślniczka. Potrafi szyć, rzeźbić, malować. Oprócz tego łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi i jest dobrą łuczniczką.
  • W czym jestem słaby: Nie lubi walczyć. Często zarzuca jej się nadmierną gadatliwość. Ma także słabość do alkoholu, a w szczególności do miodu pitnego.
  • Gdzie jestem: W lesie, nad strumykiem.
[Obrazek: Piecz1.jpg]

Pokój.
Odpowiedz
#29
Oho! Kolejna karta! Cieszę się, że mamy kolejnego gracza.

Tak czy siak, do wszystkich chcę powiedzieć jedno: Rekrutacja zostaje zamknięta. Blackpepper jest ostatnią, której karta zostaje przyjęta, ponieważ właśnie teraz zacznie się prawdziwa akcja, czytaj walka o życie. Dla Anielle napiszę przy następnym poście. A teraz czas na zamieszczenie następnego bloku Mistrza Gry. Bawcie się dobrze! Big Grin
Odpowiedz
#30
Przez weekend jestem nieobecny. Najpóźniej w środę chcę chociaż zacząć (nie wiem jeszcze jak to z internetem w wcześniej będzie) pisać odpowiedzi dla was, proszę więc o w miarę szybką odpowiedź - do poniedziałku. Smile

Do zobaczenia!
"- Jak to się mogło stać!? - wrzasnął spiczasty kapelusz."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości