Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
apel ekologów
#1
myśli naturalnie wolne
giną
na rynku światowym
wśród półproduktów
niby-warzywek
umysłów genetycznie modyfikowanych

wołają ekolodzy
to już ostatni alarm
nie dotykajcie zwiędłych kwiatów
tych co na pęczki

niech rosną
w swoich ciasnych szklarniach
Odpowiedz
#2
niby-warzywek = nie potrzebne /

temat prosty jak dla mnie ale i poważny ponieważ jak wiadomo to nie długo po ziemi będą chodzić sami perfekcyjni ludzie Tongue
[Obrazek: b22j.jpg]
Odpowiedz
#3
Hm... a tak sie uczepilem tych "niby-warzywek" Smile chyba mocno ugodzily moja wene, bo pomimo zyczliwych porad - i liczac sie z konsekwencjami - postanowilem je zostawic! A co! Big Grin

Dziekuje za te, hm, osobliwa interpretacje. Smile
Odpowiedz
#4
Zyguś, bardzo fajnie to wyszło. Dużo bardziej zrozumiały niż poprzedni. Spodobał mi się sposób w jaki ująłeś ten temat. Widzę przed oczyma wszechobecną komercję i dziennikarzy, którzy próbują zapanować nad ludzkimi umysłami. Ale to tylko moja interpretacja i pewnie nietrafna.
4/5 (:
[Obrazek: Piecz1.jpg]

Pokój.
Odpowiedz
#5
Dziekuje pepperko za rzucenie okiem. Trafna czy nietrafna, wazne ze twoja. I ze jakakolwiek, bo o wyciaganie pewnych wnioskow wlasnie chodzi w poezji, prawda? Smile
Odpowiedz
#6
Apel czy wiersz?
Co znaczy warzywek?
Kiedyś czytałem sprawozdanie Gaji może gajii, nie wiem nie przypominam sobie. No wiesz ci z Bielska.
Było lepsze.
Pozdrawiam Big Grin
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#7
Dziekuje grzecznie za opinie(?) Smile nic wiecej chyba z siebie nie wykrzesam, bo i nie mam sie do czego odniesc. Mam nadzieje ze wybaczysz mi pozostawienie twoich pytan bez odpowiedzi, wydaja mi sie troche prowokacyjne.
Odpowiedz
#8
myśli naturalnie wolne
giną
genetycznie modyfikowane

półprodukt
warzywa

drzewa kwiaty zboża
krzyczą

zostawcie nas


Nie nic złośliwego. Napisałeś gdzieś tam w komentarzu, że nigdy nie pozwolisz by ktoś zmieniał Twój wiersz. Dlatego się nie odniosłem bardziej szczegółowo.
Jednak widzisz staram się.
To co napisałeś powyżej jest rzeczywiście tylko odezwą, jeżeli był taki zamiar Twój, a to przepraszam, jednak nic w tm poezji. Takie teksty czyta się na stronach ekologów. (i dobrze że walczą, jestem z nimi) to jest strona poezji. Ja chciałbym przeczytać coś co mnie ujmie za gardło. Coś co da myślenia. Wzbudzi tą złość na to wszystko co robi kapitał.
A tak ten wiersz jest martwy, taki suchy.
Napisałem jak widzisz w paru słowach to samo. Mozę nie jest to doskonałe bo co można napisać w minutę ale jest inne i tez dociera, do mnie.
Pozdrawiam Smile i proszę mi wierzyć Zyga, nie jestem złośliwy.
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#9
I od razu wiem o co chodzi, dziekuje za szersza opinie. Smile Ciezko nie zrozumiec opacznie komentarza takiego jak twoj poprzedni. Po prostu zakladam, iz kazdy wie co to "warzywko" i ze rownie dobrze kazdy wie, ze slowo "apel" w nazwie nie wyklucza poezji.
Odpowiedz
#10
Jest parę niepotrzebnych wyrażeń. Już piszę jakich.

Cytat:umysłów genetycznie modyfikowanych

"genetycznie modyfikowanych" brzmi zbyt dosadnie, moim zdaniem powinieneś ując to inaczej

Cytat:ostatni alarm

tutaj to samo

Ogólnie wiesz wyszedł całkiem nieźle, widać, że jeszcze trochę pracy nas czeka, ale wszystko przychodzi z czasem 3/5

[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości