Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwiastuny\Trailery
#1
2017 rok zapowiada się bardzo ciekawie.





- Amerykanie bardzo lubią tworzyć słabe adaptacje świetnych anime, mam nadzieję, że tym razem zrobią wyjątek i film będzie godny oryginału.





- Jak po tylu latach schrzanią sequel "Łowcy androidów" to będę płakał w poduszkę przez tydzień.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#2
Łowca androidów może się udać. Bo sama opowieść pochodzi z kręgu kultury anglosaskiej. Ghosta raczej schrzanią.... no bo nie są Japończykami. Może będzie efektownie i barwnie, ale zapewne zabraknie właśnie tego tytułowego ducha.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#3



- A oto i najnowszy "Obcy".
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#4
Co do "Obcych", to za wyjątkiem tego pierwszego, jestem już coraz bardziej sceptyczny. No ale może jak kto lubi tasiemce...
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#5
Hmm, mnie jakoś na nowego Obcego nie ciągnie, ale mój B. wczoraj męczył bułę, żebyśmy poszli.
Za to pojutrze idę z przyjaciółmi na Łotra 1. Tongue
Odpowiedz
#6
Ten nowy Obcy to ma być 2 część "Prometeusza". A że "Prometeusz" baaaardzo mi się spodobał, to nie przegapię kontynuacji. Smile
Odpowiedz
#7
Ja na pewno pójdę na Obcego do kina Big Grin Uwielbiałem Prometeusza.
Odpowiedz
#8
"Paterson" Jarmusha! Film na pozór o niczym. Opowiada po prostu o szczęściu. O życiu swoich bohaterów. Ono zaś, jak to życie składa się z wielu wydawałoby się nieistotnych epizodów. Gdy los złośliwie podrzuci wam z nagła kłodę, wtedy równie nieoczekiwanie inny los uśmiechnie się. Całość, zwłaszcza zakończenie robi własnie takie wrażenie.
Z uwagi na to, co wielu z nas pisze w poddziale "Dlaczego nie piszecie" polecam wszystkim, którym z różnych względów brakuje na to ochoty! Big Grin
Odpowiedz
#9
Mroczna Wieża  Heart  Cool



Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości