Zmiany
#1
Zaprawdę powiadam Wam to czysta kpina te 20 %
Jak można. Jeżeli mi się coś nie podoba to pisze że jest do d... i koniec a tu masz 20 %
To co chwalić chwalić i raz jeszcze chwalić. ???Big Grin
Zmieńcie to bo to forum literackie a nie wielotematyczny gdzie rżną się na noże.
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#2
Myślę, że mogło chodzić (chociaż nie znam sprawy) o kwestie etyczne - sformułowanie, jakiego użyłeś, żeby to przekazać.
Odpowiedz
#3
Były dwa warny - jeden za niekonstruktywną krytykę, która nic nie wniosła do dyskusji pod tekstem, a drugi za niekonstruktywną krytykę oraz posta, który nie miał w sobie żadnej wartości merytorycznej. Tak wywnioskowałem po przeczytaniu za co zostały nałożone 2x20%.

Coż, drogi autorze. Forum Literackie to nie forum wielotematyczne, gdzie można pleść głupoty w każdej ilości, na każdy temat i w jakiejkolwiek formie. Staramy się tu wprowadzić niejaką dyscyplinę, aby w działach z twórczością nie było spamu pod postacią postów nic nie wnoszących do dyskusji. Poziom forum zależy głównie od komentarzy jego użytkowników, a na rozwoju tego nam głównie zależy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości