Zapowiedzi
#1
Proponuję nowy dział - Zapowiedzi. Jak sama nazwa wskazuje, będziemy tam umieszczać pomysły na swoje planowane dzieła, które inni będą oceniać i poprawiać.
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
#2
Ale że ssso? A jakby to miało wyglądać od strony praktyczne? Mam pomysł na opowiadanie, dzielę się nim z innymi i inni co robią? Oceniają czy mój pomysł ma podstawę, aby stworzyć z niego opowiadanie?

Kilka kwestii:

  1. A jeśli ktoś będzie na tyle szemrany, że zerżnie Twój pomysł i pójdzie z opowiadaniem na inne forum, gdzie zostanie pochwalone lub wygra jakiś konkurs? Zostaniesz bez niczego, a tak to miałeś perspektywy...
  2. Druga kwestia jest taka, czy nie lepiej napisać opowiadanie i się nim podzielić z innymi, niż podsycać ciekawość i nic poza tym?
  3. Każdy pomysł jest dobry. Co prawda jedne są bardziej oryginalne, inne mniej, ale nawet upadek meteorytu na Ziemię możesz przedstawić w takiej formie, że będzie to opowieść ciekawa, a sami wiemy ile było już pomysłów na zagładę z kosmosu...

Nie wiem jak inni, ale ja podchodzę sceptycznie do tego pomysłu...
#3
Nie sądzę, żebyśmy potrzebowali takiego działu. Jeśli już, to możesz założyć taki temat w kawiarence, lub przyłączyć się do którejś z Gildii i na jej forum konsultować swoje pomysły.

Działów Ci u nas dostatek.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
#4
Po cholerę? Taki dział istnieje na GK, i prawdę mówiąc wcale potrzebny nie jest. Chociaż tam można zaprezentować coś więcej, a tutaj...? Od kiedy to robi się zapowiedzi opowiadań? Rozumiem jakichś znanych powieści, podawany raz fragment np. nowej książki Kinga, ale tutaj? To kompletnie nie ma sensu.
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
#5
Szef się wypowiedział, temat zamykam Smile
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości