Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamknąć oczy
#1
- Czy słyszeliście, że koniec świata już dawno nastąpił? – zagadnęła kobieta, w kraciastej chustce na głowie. - Ale media o tym milczą, żeby nie wywołać paniki.
- Ja tam nie wierzę w żadne końce ani początki – odpowiedział tęgi jegomość, wlewając herbatę do aluminiowego kubeczka.
- A na moim bilecie jest napisane, że kiedyś nadejdzie taki moment i wszystko trzeba będzie zostawić – wtrącił kudłaty chłopak. – Podobno dziś rano ktoś się powiesił na trakcyjnym słupie, a ktoś inny wyskoczył, bo nie wytrzymał pędu!
- Dlatego nigdy nie czytam nekrologów – powiedział tęgi mężczyzna, stawiając termos na stoliku.
- A ja robię wszystko, żeby tylko nie zdechnąć od tego stukotu w mojej głowie, który próbuje rozłupać mi czaszkę od środka i wylać wszystko na podłogę – westchnęła kobieta w chustce, wyjmując z torebki tabletkę z krzyżykiem.  
Tymczasem krajobraz za oknem zmienił się w wielobarwną smugę i kudłatemu chłopakowi nie pozostało już nic innego, tylko zamknąć oczy. 
Odpowiedz
#2
A ja robię wszystko, żeby tylko nie zdechnąć od tego stukotu w mojej głowie, który próbuje rozłupać mi czaszkę od środka i wylać wszystko na podłogę.
Podpisuję się obiema rękoma.
Przed "ani" nie stawiamy przecinka. Chyba że podwojone.

O końcu świata dowiedzieli się zupełnie przypadkiem, bo tym razem ogłoszono go dyskretnie, wykorzystując reklamy telewizyjne. Ponieważ prawie nikt nie ogląda reklam, niewiele osób wiedziało, że świat ma się za parę dni skończyć.
So, so. Wielce zacne, ale tym razem na 4* Big Grin
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#3
Dzięki!
Odpowiedz
#4
Przeczytałem, szczypta absurdu jak zawsze, trzyma poziom.
Odpowiedz
#5
(07-05-2018, 19:59)Gunnar napisał(a): Przeczytałem, szczypta absurdu jak zawsze, trzyma poziom.

Dzięki!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości