Zakładam się,że, Znajdą się ...............
#1
Zakładam, że znajdą się tu tacy co nie są do końca zadowolen
z obecnie panujących nam czasów pieniądza, hipokryzji, odwartościowań, antyidealizmu,...,
tu akurat moje socjofrustracje (przepraszam),
Wy-któreś z Was, abo kilkoro, możecie mieć inne "niezgody..", ale
nie o tem mnie chodzi, bardziej o czasy, takie że było lepiej wg Was, choć np. brakowało smarkfonów z funkcja lizania po jajkach Wielkiej samotnej Nocy, czy też robiących, z mocką neteowej bramki sms, krwawe kuku wszystkim co mnie nie lubią...(tu kawałek cozgnilszy mózgu własnego(całkiem już do mnie przyzwyczajonego)) Czuję, że znajdą się jacyś nieskromni-wylewni aprobanci-teoretycy dziejowej regresji..
;
bo jo, sobiem tak myślem, że teraz to jest trochę chu/cenzura/owo,że tak se gdybam (czysto fantastycznie- nie mam wiedzy dost., ale to nie problem), że pewnie były takie czasy, w których mniej się narzekało,,. , wylogowany32 najchętniej wdałby się w poczęcie w epoce antyku, abo mezozoiku (wielu mówi mu, że gad straszny, więc myślę, że w tamten roku przed nasza erą, znalazł by sporu kumpliSmile

Zachęcamy do pisania Smile
hejSmile!
Odpowiedz
#2
Stary, czegoś się opalił/owdychał/oćpał? Daj namiary na dilera, bardzo chętnie spróbuję tego samego Big Grin
Odpowiedz
#3
. .
Odpowiedz
#4
Przepraszam, znowuniezapamietam za tych dwóch kolesi wyżej, ale tak to już jest na tym świecie i cóż poradzić z brakiem tolerancji dla wszechpojętej alienacji.
Ja z kolei zasłyszałem o renesansie same dobre rzeczy (Kochanowski, Petrarka, Cervantes) - ale to mogło działać pod przykrywką.
Naprawdę goście z mieczami ganiali za garbatymi gabarytami w postaci krzywozębnych i niekoniecznie dobrowieszczych szkarad wymieniających po kolei za-ba-wne formułki z książki praprababci.

Mówi się, że teraz więcej zła, a może więcej mediów? Nie wiemy, jak było kiedyś - możemy tylko, tak jak to napisałeś, gdybać.
Propaganda - propagowanie gandzi?Big Grin

Pozdrawiam.
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#5
. .
Odpowiedz
#6
O, multikonto...!
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#7
Bobku, lubisz się kłócić, co?
rootsrat - ups! to chyba przeze mnie. Big Grin
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#8
Ups... Wink
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#9
"Za komuny było lepiej", jak słowo daję.
Zakładam się,że, Znajdą się tacy, którzy wyczują tu smród trolla.
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#10
Wyczuwam smród wytatuowanego trolla w kształcie frontmana zespołu Black Sabbath.
rootsrat - wydałem swojego kolegę, kurde.

Nie żyłem wtedy, nie mam różnicy. Jednak popieram demokrację.



Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#11
Mylisz się, to nie jest frontman Black Sabbath.
On śpiewa w chórze Aleksandra Pustovalova.
Smile
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#12
Przeczytałem post. Zgodnie z planem autora, nie zrozumiałem nic. Jakieś coś z jakimś czymś że niby to złe i woli coś innego,

Yeah, sure.. [Obrazek: thumbs-up%20small.jpg]
Odpowiedz
#13
Ale się OFF-top zrobił. Tongue
Koleś bardzo podobny do Ozzy'ego. Może rodzina?

Jednak, aby nie przeciągać struny (bo może pęknąć) - wiadomo, iż dawne lata wspomina się lepiej ze względu na sentymenty. Kto by nie chciał mieć tego wszystkiego po pieluchy?

Szkoda, że żartujecie sobie z autora tego tematu.

Pozdrawiam.
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#14
(19-04-2013, 14:34)Lantus napisał(a): wiadomo, iż dawne lata wspomina się lepiej ze względu na sentymenty. Kto by nie chciał mieć tego wszystkiego po pieluchy?

Szkoda, że żartujecie sobie z autora tego tematu.

Erm...:
(17-04-2013, 22:47)wylogowany32 napisał(a): mnie chodzi, bardziej o czasy, takie że było lepiej wg Was (...) pewnie były takie czasy, w których mniej się narzekało,,. , wylogowany32 najchętniej wdałby się w poczęcie w epoce antyku, abo mezozoiku

Długowieczność dobra sprawa.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#15
Epoka antyku albo mezozoiku?

Przecież jedno to epoka historyczna a drugie era geologiczna...? Chyba(?)
Lekkie problemy z periodyzacją - jak wnioskuję - celowe.
Stąd mam wrażenie, że trolling.
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości