Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zagubiona
#1
Polecam lekturę mojego poprzedniego wiersza „Ogłoszenie” - pomoże w zrozumieniu. Przynajmniej taką mam nadzieję.
http://www.inkaustus.pl/showthread.php?m...9#pid21079





poszukiwana
ukryła się w lesie
bo natura koi nerwy

przekłada szyszki z ręki do ręki
zmaltretowane i porzucone
są lekarstwem na złość

wśród wielu niezawodnych sposobów
na lepsze samopoczucie
nie słyszy siebie

nikt nie odpowie
na proste z pozoru pytanie
dlaczego
"KGB chciało go zabić, pozorując wypadek samochodowy, ale trafił kretyn na kretyna i nawet taśmy nie zniszczyli." - z "notatek naukowych" Mestari

Odpowiedz
#2
dobra kontynuacja twojego fajnego wiersza "Ogłoszenie". Ale gdybyś nie napisała tego, to obawiam się, że wiersz byłby mało czytelny. Może powinnaś z tego zrobić jakąś całość i prezentować te wiersze razem?
Do gustu przypadł mi bardzo brak "przegadania" problemu.



Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
Samo w sobie wydało mi się dobre. Po przeczytaniu "Ogłoszenia" - świetne. Dobrze, że napisałaś ten odnośnik.
Fajny styl, prosty przejrzysty.
Odpowiedz
#4
Jeżu kolczasty. Teraz muszę się zgodzić z Szachem - świetna kontynuacja. Tylko dla mnie nie musisz łączyć obu wierszy. Każdy, nawet bez czytania "Ogłoszenia", znajdzie tu coś dla siebie.

Ucieczka od problemów na łono natury - to właśnie widzę ja. Sama preferuję ten sposób.
Odpowiedz
#5
Nie czytałem poprzedniego wiersza , nie znam więc wątku, ale mój odbiór jest taki- samotność bywa straszna.Pozdrawiam.Smile

Odpowiedz
#6
Biadolenie o Szopenie. Prawda jest taka, że każdy jest kowalem swojego losu i od niego zależy jak się wyśpi. Skoro się nie stara o towarzystwo to jest sama. Czesław Zaprasza do siebie do domu, żeby wyrwać z tej samotności i lasu pełnego szyszek.Poznasz prawdziwe życie dziewczyno! Big Grin

To nie miejsce na takie propozycje, to raz, dwa: proszę komentować teksty, a nie dzielić się ludowymi mądrościami życiowymi. Warn za offtop, 20%. Pozdrawiam. ///księżniczka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości