Zachęcenie do komentowania
#1
Czy nie byłoby dobrym pomysłem, gdyby wprowadzić jakiś licznik komentarzy i opowiadań? W sensie, że nie możesz dodać utworu, jeśli nie komentujesz, bo zauważyłem, że ostatnio z tym krucho (nie mówię tylko o swoim utworze, ogólnie). Oczywiście trzeba by przemyśleć sposób, w jaki miałoby to działać.

Pozdrawiam Smile
Lovercraft

"Każda godzi­na ra­ni, os­tatnia zabija."
Odpowiedz
#2
O zbliżonej idei rozmawiano przy planowaniu innej funkcji, ale Ekipa doszła do wniosku, że nie można zmuszać użytkowników do komentowania brakiem możliwości publikowania. To byłby strzał w stopę lub wzmocnienie procesów tworzenia się kółek wzajemnej adoracji. Natomiast powstały inne pomysły aktywizacji użytkowników, o czym się w przyszłości dowiecie.
Odpowiedz
#3
J bym wykluczał jednozdaniowe posty. Takie co nic nie wnoszą w dyskusję.
Czasami jesteśmy panami świata, częściej jego cieniem.
Odpowiedz
#4
Cytat:J bym wykluczał jednozdaniowe posty. Takie co nic nie wnoszą w dyskusję
Zgadzam się!
"Jeśli moja poezja ma jakiś cel, to jest nim ocalenie ludzi od postrzegania i czucia w ograniczony sposób."

— Jim Morrison
Odpowiedz
#5
Jest zapis w Regulaminie, który mówi o czymś podobnym.

Cytat:7. Ocenianie twórczości:

I) (...) Wszelkie komentarze typu: „Fajne, podoba mi się” lub „Beznadziejne!” nie będą tolerowane.

You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#6
Tyle, że trzeba je raportować Wink Moderator może nie zauważyć.
Odpowiedz
#7
Postawa obywatelska by się przydała, raportowanie to naprawdę pomocna rzecz dla moda Smile
Jeżeli myślisz, że Twój tekst jest dobry, napisz do mnie.
Wszystko da się naprawić.

Odpowiedz
#8
E tam, postawa obywatelska - ludzie nie chcą być donosicielami parszywymi. Tongue
Odpowiedz
#9
Ale nikt nie musi o tym wiedzieć Wink
Odpowiedz
#10
I nikt o tym nie wie Smile

Zresztą, jeżeli komuś przeszkadzają jedno - dwuwyrazowe komentarze, a nie zgłasza ich moderatorom poprzez anonimowy przycisk ZGŁOŚ, to sam jest sobie winny. Moderator to nie Budda, Mojżesz czy inna istota boska. Nie musi wszystkiego wiedzieć. Miło wygląda natomiast chęć współpracy między użytkownikami a moderatorami/Ekipą.

Budda to był mędrzec, a Mojżesz prorok, także kijowe porównanie, ale zamysł dobry Big GrinBig GrinBig Grin // Malb
Odpowiedz
#11
Ja się przyznam, że zgłaszam i co gorsza: lubię to robić, o!
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#12
Zbaczamy trochę z tematu. Myślę, że można by zastosować system grom podobny tzn. nagradzanie jakimiś błahostkami za odpowiednią liczbę komentarzy. Czy. za wstępną liczbę komentarzy - Możliwość dodawania emotek na lewo od tytułów. Potem - Możliwość używania kolorów w tekstach. Następnie - kolorowe tło w twoim komentarzu. Ech - jakaś ciekawa sygnatura-nagroda. No i na końcu - Twoje teksty w specjalnym dziale najbardziej udzielających się.
Mała rzecz a cieszy.
Niby nic ale może by pomogło.
No i wzmocnijmy system gwiazdek, bo teraz każdy na niego leje.

P.S. Zmieńmy "RAPORTUJ" na "DONOS" Big Grin
Odpowiedz
#13
No, Bonhart ma dobry pomysł. Tak samo z tymi gwiazdkami, można by zrobić coś w stylu, że jak wystawiasz komentarz, to od razu musisz wystawić ocenę.
Lovercraft

"Każda godzi­na ra­ni, os­tatnia zabija."
Odpowiedz
#14
Gwiazdki raczej powinny polecieć, tym bardziej że boty wyszukiwarek je klikają niestety, a więc ich ocena jest nieadekwatna. Ew. nieco zmienić ogólnie zarówno system wyświetlania utworów, komentowania i oceniania, czyli de facto przeprogramować niektóre pliki forum Smile

Kolorki tu, kolorki tam (czyt. czcionki, kolor tła) odpada. To nie przedszkole, w którym wypełniamy kolorowankę i to nie jest celem istnienia Inkaustusa. Prędzej możliwość "wykupienia" sobie nowy czcionek dozwolonych, czy zarabianie jakichś odznak, które wyświetlałyby się z postem.

Sygnatura-nagroda - nie widzę tu problemu, pomysł warty rozważenia Wink

Teksty w dziale najbardziej udzielających się? Nein. Wszyscy jesteśmy równi i tacy pozostańmy.

W każdym razie takie coś jak wynagradzanie błahostkami jest opracowywane Wink
Odpowiedz
#15
Co do kolorów też się nie zgadzam. Będziemy mieć tu kolorowe tęcze, a to nie wygląda fajnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości