Z podróży
#16
Widzę, że ktoś ma taką samą pasję co ja Smile Fotografie bardzo ładne, popracuj nad kolejnymi. Stosowałam różne techniki w dojściu do perfekcji, ale wiadomo każdemu podoba się co innego. Jeśli pójdziesz dalej tą drogą to możesz nawet swoje fotografie sprzedawać np. na Gallery Store. Ja również początkowo traktowałam to jako hobby, a teraz to też moja praca.
Odpowiedz
#17
Uwielbiać siedzieć w tym temacie Smile i ogladać te zdjęcia Smile są niesamowite
Odpowiedz
#18
Cytat:Widzę, że ktoś ma taką samą pasję co ja Smile Fotografie bardzo ładne, popracuj nad kolejnymi. Stosowałam różne techniki w dojściu do perfekcji, ale wiadomo każdemu podoba się co innego. Jeśli pójdziesz dalej tą drogą to możesz nawet swoje fotografie sprzedawać np. na Gallery Store. Ja również początkowo traktowałam to jako hobby, a teraz to też moja praca.

Smile Póki co to jedynie moje hobby i pewnie już tak zostanie Big Grin
Dzięki za podpowiedź.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#19
13.
[Obrazek: 2i72tkn.jpg]
14.
[Obrazek: in7fi8.jpg]
15.
[Obrazek: 291fadi.jpg]
16.
[Obrazek: 10ns07c.jpg]
17. Nawet w Afryce znajdziemy napisy po polsku!
[Obrazek: jzbpn9.jpg]
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#20
13. leci na tapetę.
Odpowiedz
#21
"Jeszcze nigdy nie widziałam tak wyraźnych zdjęć owadów :o
Czuję się zszokowana. Myślałam, że robię całkiem niezłe zdjęcia. Idę je schować na dnie szafy.
Cudo."
Lexis - może nie ma co od razu ich chować? Przede wszystkim, na moją intuicję to chyba dobrze kadrujesz, choćby w wypadku pejzażu z gór. Co to za pasmo? Albo "dziewanny" na nadmorskim wybrzeżu, czy też wiatraka. To też atut i umiejętność, jeżeli ktoś chce, tak jak Ty zapewne kształtować warsztat. Jeśli myślisz o dopracowaniu kolorów można to uczynić zwracając szczególną uwagę na światło i cień przy fotografowaniu. A jeśli efekt wciąż nie będzie Cię zadowalał to w wielu wypadkach można go poprawić stosownym oprogramowaniem. Trochę cierpliwości i wiary we własną możliwość. Smile
Odpowiedz
#22
Odkopać tak stary wątek, no no Big Grin
W życiu zrobiłam naprawdę mało zdjęć. Zawsze wolałam uważnie obserwować świat niż przyglądać się mu przez okienko aparatu. Inaczej by też było, gdybym podczas podróży miała więcej czasu, by zatrzymać się i po prostu pobyć gdzieś.
Góry... Zdaje się, że Pireneje. Wybrzeże z kolei z Hiszpanii, charakterystyczna żaba na tle drogi w Etiopii, znak zaś z Kenii.
Za kadrowanie zawsze mnie chwalono! Jak na ironię po nasłuchaniu się tego, rzuciłam aparat na dno szafy i zupełnie o nim zapomniałam. Powoli znowu zaczynam się w to bawić, ale tylko przy pomocy telefonu, co wiąże się z marną jakością. Niestety. Ale kadrowanie przydaje się przy rysowaniu martwej natury!
Zastanawiałam się nad przerabianiem zdjęć, ale do tego cierpliwości już nie mam :/
Dzięki za uwagę i dobre słowo!
Angel
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#23
[quote]
To sprawa instynktu poszukiwacza. Wink
Odpowiedz
#24
18.
[Obrazek: 28b9t1v.jpg]

19.
[Obrazek: wbowoz.jpg]

20.
[Obrazek: 2exbqm8.jpg]

21.
[Obrazek: 2r6k3m9.jpg]

22.
[Obrazek: 28qs5c.jpg]

23.
[Obrazek: 2i6lw8x.jpg]
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#25
Szklana góra podoba się najbardziej. Może względnie popracuj jeszcze ciut nad kontrastem?
Odpowiedz
#26
A ten ostatni budynek, to z jakiego miasta?
Odpowiedz
#27
Zdjęcie 23 - mega!!! Niby prostota, ale światło, kadr... dla mnie jako prostego oglądacza zdjęć jest naprawdę bardzo dobre Smile
Odpowiedz
#28
Ostatni budynek to Burj Khalifa w Dubaju Smile

Dzięki! Dawno już nie robiłam zdjęć. Aż łezka w oku się zakręciła.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#29
Naprawdę robi wrażenie. Super widzieć takie rzeczy osobiście. no i zdjęcie po prostu MEGA
Jak życia starczy chciałbym odwiedzić Indie i samemu zobaczyć Taj Mahal.
Odpowiedz
#30
Jak wrócę do domu, wrzucę więcej zdjęć!
O widzisz, mnie do Indii zupełnie nie ciągnie, głównie przez tamtejszą kulturę. Ale na pewno są warte zobaczenia, może kiedyś się przełamię Big Grin
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości