Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
" Złoto" [D]
#1
Czy mogę zapytać?

" Koniec języka, za przewodnika"
" Nie wiesz, to zapytaj"
" Kto pyta, nie błądzi"

Z przykrością stwierdzam, że nie mam języka, więc nie zapytam, a mam takie jedno pytanie, tylko dla Ciebie.Wiesz coś na ten temat? Ja nie wiem i nie mam pewności, więc ciągle błądzę. Więc dla tego się pytam. Skąd jednak mogę mieć pewność, że mi odpowiesz? Nie wiesz, to zapytaj?

ODP: Nie ma innej Piramidy88. Jesteś jedyna.


Zawsze uważaj o co pytasz, słowo nie rozmowa, może być źle poczytane.
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#2
Wstawiasz ostatnio dużo rzeczy na forum i szczerze mówiąc, mam problem z ogarnięciem większości z nich. Może nadaję na innych falach, czy coś Tongue Czasem drugie dno wydaje mi się wciśnięte na siłę. Na plus masz to, że utwory są dość enigmatyczne, ale nie wiem, czy każde puzzle da się poskładać w całość.

Komentarz stawiam pod (już teraz nie, ale w trakcie pisania była) najnowszą miniaturą i chyba jedną z lepszych Smile

(26-09-2011, 11:30)Piramida88 napisał(a): ODP: Nie ma innej Piramidy88. Jesteś jedyna.
To rozwaliło moją interpretację, ale wcześniej zmieniała się ona wraz z każdą kolejną przeczytaną linijką. Nieźle.

(26-09-2011, 11:30)Piramida88 napisał(a): Milczenie jest złotem
To bym wywalił. Główny przekaz jest jasny. Nie musisz dodatkowo pisać, że milczenie jest złotem. Początek wraz z tytułem naprowadzą na to czytelnika. Tekst zabrzmi "mądrzej" bez tego. Z resztą linijki też bym coś zrobił, ale nie mogę dojść, co tam nie gra Tongue Może interpunkcja?
Odpowiedz
#3
Ok, dzięki za komentarzSmile Poprawione Smile
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości