Wygląd forum
#1
Odświeżyłam stronę i dostałam oczopląsu.

W chwili obecnej wisi pięć pasków z ogłoszeniami, co jeden to w bardziej kontrastowym kolorku. Primo, jest ich o conajmniej dwa za dużo (powitanie pana Stefana i info o Ruletce spokojnie można zdjąć). Secundo - na większości for widziałam coś takiego, jak ogłoszenia globalne, które pokazywałyby się we wszystkich działach. To by było zdecydowanie bardziej estetyczne, niż paski, których użytkownik sobie nie może zwinąć.

Po drugie: bannery. Niektóre się nie ładują (gothic cośtam), poza tym - może by wygospodarować na serwerze osobną podstronę poświęconą portalom współpracującym? Bo takie połączenie forum ze stroną nie wygląda najlepiej, no...

Następne: po kie licho informacja, kto był na forum w ciągu ostatnich 24h? Jak ktoś sobie chce sprawdzić użytkownika, to może to zrobić równie dobrze w jego profilu. A ten koszmarek zabiera mnóstwo miejsca, które można by było zagospodarować, rozciągając nieco SB.

Ale to tylko moje zdanie i śmiało można się z nim nie zgodzić Smile
Odpowiedz
#2
Mnie się przydaje "kto był online" Tongue

I bannery mi się ładują, ale denerwuje mnie marzycieli - strasznie miga.
Odpowiedz
#3
Co do osobnej podstrony dla patronów - wymiany banerów wymagają od nas niestety umieszczenia ich w widocznych miejscach na pierwszej stronie forum. Taki wymóg wzajemnej współpracy. Dział Marketplace można śmiało sobie zwinąć i nie oglądać tych banerów, jeśli kogoś to nie interesuje Wink

Co do ogłoszeń - ogłoszenia w formie pasków na górze są dużo bardziej widoczne niż ogłoszenia globalne w działach, a właśnie o to tu chodzi, żeby jak najwięcej użytkowników je przeczytało. Jednocześnie mogę obiecać, że jest to tymczasowe rozwiązanie, gdyż planujemy niedługo małe przemeblowanie na Inku i te paski znikną. Zastąpimy je czymś ładniejszym i bardziej funkcjonalnym.

Co do listy osób, które były w ciągu 24h - czasem przydaje się, żeby wysłać PW lub prywatny shout na SB, gdy nie zna się numeru ID, a dana osoba sie nie odzywała na SB od dłuższego czasu. Z drugiej strony nie ma możliwości technicznej (przynajmniej na razie), żeby rozszerzyć SB. Gdybyśmy usunęli to o czym mówisz, to SB wcale nie zwiększyłoby swoich rozmiarów.

Ogólnie zdaję sobie sprawę, że wygląda strony jest jaki jest, ale pracujemy nad tym, aby poszczególne jego elementy modyfikować w miarę dostępności środków, które posiadamy. Prosimy o wyrozumiałość!
Odpowiedz
#4
Można by zrobić coś takiego jak wyświetlanie losowe paska informacyjnego na górze. Zamiast tyli linijek można by skołować jedną, która widoczna by była w każdym dziale i wyświetlała losowo co róż nową wiadomość po każdorazowym odświeżeniu przez użytkownika strony. To było by bardziej funkcyjne. Co do banerów reklamowych... Hm, może trzeba by było pomyśleć o wygospodarowaniu miejsca z boku strony forum. Np po prawej stronie. Taki mały, pionowy pasek, w którym były by wyświetlane jednakowej wielkości, jeden pod drugim banerki. Tylko wiem, że to już wiąże się z ingerencją w kod źródłowy i to już by była praca dla programisty. Co do info kto się logował to jest przydatne. Ja np wtedy wiem czy jest dana osoba, którą chcę ścignąć, bo biznes jest. Big Grin
Nie wszyscy mogą być aniołami, ale każdy może być człowiekiem.

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości