Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wigilia
#31
mirek13,

masz wykształcenie magisterskie? Twoje teksty i wypowiedzi mówią coś zupełnie innego.

Niechlujność literacka, brak jakiejkolwiek oryginalności i zwyczajnie słaby warsztat. Nie kupuję tego.

Robotnicy są ludźmi prostymi, nie prostackimi. Stachura poszukiwał prostoty, albowiem był człowiekiem niezwykle skomplikowanym i rozdartym wewnętrznie. Ty natomiast poszukujesz prostactwa, co wyraźnie widać w Twoich wypowiedziach, więc nic dziwnego, że się nie odnajdujesz w środowisku akademickim. Rozumiem bunt utalentowanych jednostek, którym przeszkadzają ciasne ramy, ale w Twoim przypadku mamy do czynienia z zawodzeniem podstarzałego nieudacznika. Wstyd, że tacy ludzie pełnią funkcje nauczycielskie.
Odpowiedz
#32
Styl i merytoryka Twojej wypowiedzi właśnie ulokowała cię we właściwym środowisku. Daleko mi do prostaków w zestawieniu z tobą. Obraziłeś zresztą innych komentatorów, chodzący wzorze literacki.
Odpowiedz
#33
(29-12-2014, 16:19)mirek13 napisał(a): Obraziłeś zresztą innych komentatorów, chodzący wzorze literacki.

Big Grin

Jeśli jesteś zbyt niepoukładany, niecierpliwy i zbyt impulsywny, to nie wrzucaj swoich tekstów na fora literackie. Jeśli z trudem przychodzi Ci przeczytanie tego, co napisałeś, to daj sobie spokój. Ile masz lat? Dziesięć? Przyznajesz, że nauczasz młodzież, więc powinieneś się cechować większą odpowiedzialnością, a nie napiszę tekst na kolanie i wrzucę Oczywiście nawiązuję do "Poezja w poezji, za poezją". Niemniej tutaj również się nie przyłożyłeś.

To nie jest dobra literatura. Po prostu.
Odpowiedz
#34
Kwestia, czy to dobre czy nie, to kwestia gustu. Jak wszystko.
Prosiłabym Was jednak, żebyście nie robili wycieczek personalnych. Da się zrobić? Wink
"KGB chciało go zabić, pozorując wypadek samochodowy, ale trafił kretyn na kretyna i nawet taśmy nie zniszczyli." - z "notatek naukowych" Mestari

Odpowiedz
#35
Z trudem przyjdzie mi również odpowiedzieć, ale drugi komentarz ociera się o poprawność. Nie musi ci się podobać "ludyczny" styl i niestaranność. Na to zresztą w sposób normalny zwrócili mi uwagę inni i wcale z nimi nie dyskutowałem. Ludzie są różni, ale na portalach, z założenia literackich, każdy ma swoją przestrzeń i nikt na poziomie nie robi tego typu uwag. Jeśli mimo wszystko im się podoba to w/g twojej teorii są też prostakami. Może piszesz świetnie, poprawnie i mądrze. Ale pisz tak na portalach kibolskich, bo wielokrotnie czytam rzeczy które mi się nie podobają, bywam ironicznie złośliwy, ale nigdy nie zszedłem na tak niską półkę. Pochwalony. Mestari ma rację - przerwijmy ten taniec, choć to Ty do niego zaprosiłeś.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości