Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiersz o...
#16
Nieprawda! Fredro (i jego bajka o królewnie P.) wiecznie żywe. To Brzechwa kłamie!

Przeczytałem Twój utwór raz jeszcze, skończywszy uprzednio kryminał Pani Hanny Greń "Cień sprzedawcy snów". Dziewięćdziesiąt procent treści owej książki, to kwestie erotyczne, podane w eleganckiej formie i we wszystkich (...no, prawie wszystkich) aspektach. Przyznam, że tym razem percepcja wiersza była łatwiejsza.
Odpowiedz
#17
no jam blady naturszczyk rzadki jak woda. coś mi się napisało, może się spodoba. taki tam śmieszkowy wierszyk, ja wiem, że mi do pięt fredry całe lata świetlne, a i przyłożenie do wiersza nie było należyte. zwłaszcza jak na takie beztalencie - stokroć więcej wysiłku i czasu winienem na to przeznaczyć. ale szczerze przyznam - to już chyba mój szczyt Smile nic nie zdolnym poprawić czy dopieścić. o, przeklęta ironio!, cycków też już długo nie popieszczę :/
Odpowiedz
#18
Ostatnio gdzieś taki film leciał: "Never say, never again". Na własny uzytek wyciągnąłem z niego dwa wnioski. Pierwszy, jak w tytule, drugi, bardziej złożony: jeżeli stajesz to walki o przeżycie, zawsze realną będzie groźba, że przeciwności losu mogą chlunąć Ci w oczy moczem Jamesa Bonda Smile
Odpowiedz
#19
A miałem już na sumieniu moje głupawe rymowanki. Dziękuję Ci, zbawicielu! Ale taki nastrojowy... Mogę sobie wyobrazić, że ktoś odpowiednio go inscenizuje. Tak jak Kapelusznik, gdy wymienia nakrycia głowy w tej amerykańskiej wersji Alicji w Krainie Czarów. Tylko "dają mleko ci na kawę!" to straszny kleks. Ogólnie podkreśliłeś dobry charakter swoich poprzednich prac! Gratulacje!
Odpowiedz
#20
Hie hie Big Grin no ja nie piję kawy
Cytat:Ogólnie podkreśliłeś dobry charakter swoich poprzednich prac!
... że w świetle tego gniotu wypadają cudownie? Sad cudownie Undecided
Odpowiedz
#21
Sad
słaby żart
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości