''Wielkie Zdarzenie'' nadchodzi...
#16
Nie. Różnimy się nazbyt pięknie Heart.
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#17
Beze mnie to jedyne piękno, na jakie może pan liczyć.

Apokaliptycznie do widzenia.
Proszę we mnie wierzyć.
Odpowiedz
#18
Cytat:Panie Mateuszu, nie chciałby pan ze mną uratować świata? Swoją drogą, gdy byliśmy na placówce w Madrycie, mój papa grywał czasem z generałem Franco w tenisa. Podobno straszna była z niego pipa, nie potrafił nawet porządnie zaserwować, a do tego miał w zwyczaju mieszać czerwone wino z colą, obrzydliwy zwyczaj, to smutne, że Hiszpanie w ogóle nie potrafią pić wina. Będą mieć to policzone, gdy staną przed moim sądem. A pan, panie Mateuszu, jak pije wino?

Yyy, nie wiem co jest... ale... WUT???

Ten Erazma to jakiś jajcarz jak ja?

Odpowiedz
#19
Proszę się na tym forum nie posługiwać moim imieniem. Zabraniam.
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#20
Pani Erazmo. Wino pijam, ale tylko dobre. Nie mam również zwyczaju mieszać go z żadnymi specyfikami. Byłażby to profanacja przecież. Na ciele zdrów jestem, jak sadzę, na umyśle jednak nie przebadany. Myślę, że prowadzenie takiego forum jak nasze za wadę rozumu mojego poczytanym nie będzie. Gorzej jedynie z ubiorem. Ubieram się bowiem zaiste podle, na najbliższym straganie.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#21
Ja akurat śledzę fora biblijne i biorę pod uwagę, że autor wątku może mieć rację. Nie można tego wykluczyć, a przesłanki jednocześnie są.

Odpowiedz
#22
Cytat:Oczywiście nie czeka nas apokalipsa jak w Biblii ponieważ Bóg nie będzie niszczył świata który sam stworzył,

To prawda, literalnej ziemi ogniem nie spali.
W wojnie Armagedonu Bóg usunie niegodziwców. 

I jeszcze tylko chwilka, a już nie będzie niegodziwca;
i zwrócisz uwagę na jego miejsce, a już go nie będzie.
 Lecz potulni posiądą ziemię
i naprawdę będą się wielce rozkoszować obfitością pokoju./Ps 37:10,11/
Bój się prawdziwego Boga i przestrzegaj jego przykazań. Na tym bowiem polega cała powinność człowieka.  Bo prawdziwy Bóg podda wszelki uczynek osądzeniu w związku z każdą ukrytą rzeczą, czy to dobrą, czy złą. ( Kaznodziei 12: 13,14 )


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości