''Wielkie Zdarzenie'' nadchodzi...
#1
''I piąty anioł zatrąbił: i ujrzałem gwiazdę, która z nieba spadła na ziemię,
i dano jej klucz od studni Czeluści. I otworzyła studnię Czeluści,
a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca,
i od dymu studni zaćmiło się słońce i powietrze.'' (Ap 9,1-2)

Oczywiście nie czeka nas apokalipsa jak w Biblii ponieważ Bóg nie będzie niszczył świata który sam stworzył, ale... Jak wiemy, ostatnio, w chińskim mieście Tiencin doszło do wielkiej eksplozji która rozwaliła prawie całą dzielnicę, 114+ zabitych i około 800 rannych.

Chiński rząd zatuszował sprawę że to niby wypadek, lecz na prawdę to był albo zamach terrorystyczny, test tajnej broni który wymknął się z pod kontroli lub... Atak kosmicznej rasy.
Nie jest pewne to że jesteśmy sami w kosmosie.





Podobny wpis opublikowałem na Twitterze.

Na dodatek na Ukrainie oraz na Bliskim Wschodzie sytuacja się nie uspakaja.
Radykalni muzułmanie zaatakują wkrótce USA i Europę. UE i Mossad do tego doprowadziły.
Wkrótce świat stanie się polem bitwy. III wojna światowa, atak kosmitów lub seria wielkich zamachów terrorystycznych, któreś z tych na pewno.

Oczywiście w Polsce może być spokojnie, jeśli Polska zachowa neutralność i nie będzie popychadłem UE to w Polsce wojny nie będzie, nawet jak wybuchnie III wojna światowa to nie musi być tam walk, ale ofiar i tak na świecie będzie dużo.
Bowiem zamachy terrorystyczne lub atak pozaziemskiej cywilizacji dopaść może i Polskę.
Jeśli nie będzie to w tym roku to za rok albo za dwa lata.

Muzułmanie będą przeprowadzać coraz gorsze zamachy. Rosjanie z Ukraińcami będą walczyć do ostatniego człowieka. I w tym czasie, gdy ludzkość jest skłócona, kosmici mogą zaatakować. My, ludzie, pierwsi nie odwiedzimy obecnie, więc Oni nas pierwsi odwiedzą, nie wiadomo czy będą wyglądać bardziej jak Transformersy czy może jak stereotypowi kosmici, ale ofiar będzie pełno. Milion zabitych podczas pierwszego dnia inwazji, około 6 milionów po pierwszym tygodniu od ataku...

NIE MOŻEMY DAĆ SIĘ MANIPULOWAĆ!!!
Odpowiedz
#2
Ale ty masz nadefekowane w łepie. Wiesz?
Odpowiedz
#3
Ja wierzę że to prawda.

Odpowiedz
#4
Lel.
https://www.youtube.com/watch?v=S0DQjkYdtmg

Miriad jak zwykle krótko i na temat. Piękne podsumowanie. Big Grin
Odpowiedz
#5
Zobaczymy Miriad czy będziesz tak sądził gdy w końcu zginie kilkanaście milionów ludzi od serii wielkich zamachów terrorystycznych, wojny lub ataku z kosmosu.

W 1913 ludzie też nie wierzyli w I wojnę światową!
W 1938 ludzie też nie wierzyli w II wojnę światową!
W 2000 roku, ludzie nie wierzyli w ataki terrorystów na USA!


Dlatego eksplozja w Tiencin nie była wypadkiem.
http://fakty.interia.pl/swiat/news-chiny...Id,1868862

Odpowiedz
#6
Ostatnio często słyszy się o katastrofach, wybuchach i zamachach terrorystycznych. Jedną z ostatnich tragedii było trzęsienie ziemi w Chinach. Ale mam nadzieję, że te najgorsze scenariusze z przepowiedni się nie spełnią.
______________________
Odpowiedz
#7
Już od dawna państwa ostrzegam. Apokalipsa się zbliża. Rzymianie też się nie spodziewali upadku Cesarstwa. Ziemię trzeba obronić przed Ziemianami, jeśli państwo we mnie nie uwierzycie, nie oddacie mi czci i nie ucałujecie rączki, wszystkich zgładzę, zmiotę, zamiotę pod wielkie UFO mojej sukienki uniesionej przez wiatr zmian. Kusząca perspektywa, prawda? Jesteście, drodzy państwo, tylko robakami, nawet wegetarianie mogą was zjeść. Umarłam, ale wróciłam z równoległości, znam Nazistów z Księżyca, już szyją garnitury dla mojej armii proroków, odwiedziłam najdalsze zakątki kosmosu, spotkałam tam Elvisa i Junga porwanych przez obce cywilizacje, wszystkim jest tam lepiej. Jeżdżą na dinozaurach, jedzą szarlotkę z lodami waniliowymi i hodują żółwie z diamentami zamiast skorupy. Kosmici to lepsze istoty, nie znają idei zła i otaczają się tylko pięknymi rzeczami. Proszę uważać, niedługo przybędziemy na Ziemię, żeby ratować tę planetę przed złem. A potem zbudujemy nowy wspaniały świat z wielkiego melanżu międzykulturowego i międzyplanetarnego. Kto z państwa wejdzie do mojej arki? Proszę sobie tylko wyobrazić te kosmiczne doznania…

Proszę we mnie wierzyć.
Proszę we mnie wierzyć.
Odpowiedz
#8
(05-11-2015, 19:20)Erazma Michalus napisał(a):
Już od dawna państwa ostrzegam. Apokalipsa się zbliża. Rzymianie też się nie spodziewali upadku Cesarstwa. Ziemię trzeba obronić przed Ziemianami, jeśli państwo we mnie nie uwierzycie, nie oddacie mi czci i nie ucałujecie rączki, wszystkich zgładzę, zmiotę, zamiotę pod wielkie UFO mojej sukienki uniesionej przez wiatr zmian. Kusząca perspektywa, prawda? Jesteście, drodzy państwo, tylko robakami, nawet wegetarianie mogą was zjeść. Umarłam, ale wróciłam z równoległości, znam Nazistów z Księżyca, już szyją garnitury dla mojej armii proroków, odwiedziłam najdalsze zakątki kosmosu, spotkałam tam Elvisa i Junga porwanych przez obce cywilizacje, wszystkim jest tam lepiej. Jeżdżą na dinozaurach, jedzą szarlotkę z lodami waniliowymi i hodują żółwie z diamentami zamiast skorupy. Kosmici to lepsze istoty, nie znają idei zła i otaczają się tylko pięknymi rzeczami. Proszę uważać, niedługo przybędziemy na Ziemię, żeby ratować tę planetę przed złem. A potem zbudujemy nowy wspaniały świat z wielkiego melanżu międzykulturowego i międzyplanetarnego. Kto z państwa wejdzie do mojej arki? Proszę sobie tylko wyobrazić te kosmiczne doznania…

Proszę we mnie wierzyć.

Alarm Smogowy sugeruje, że jestem toksyczna.
Czy przymknie Pani na to oko?
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#9
Wydmucham z pani płuca, a potem będziemy się nimi bawić ja z folią bąbelkową, podobna konsystencja. Ma pani sprawne palce? A jeśli rośnie w nich nenufar, zorganizujemy turniej na rycerza, który kupi tyle kwiatów, że ten w pani krasnej klatce zwiędnie. A miejsce po płucach wypełnię sobą. Którędy najłatwiej dostać się do pani wnętrza?

Detoksykacyjnie.
Proszę we mnie wierzyć.
Odpowiedz
#10
(05-11-2015, 20:21)Erazma Michalus napisał(a):
Wydmucham z pani płuca, a potem będziemy się nimi bawić ja z folią bąbelkową, podobna konsystencja. Ma pani sprawne palce? A jeśli rośnie w nich nenufar, zorganizujemy turniej na rycerza, który kupi tyle kwiatów, że ten w pani krasnej klatce zwiędnie. A miejsce po płucach wypełnię sobą. Którędy najłatwiej dostać się do pani wnętrza?

Detoksykacyjnie.

Powinna Pani wiedzieć:
- że mam bardzo zwinne palce,
- nienawidzę kwiatów,
- jakim otworem najłatwiej dostać się do mojego wnętrza.

Sad
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#11
Prosze nie pisac glupot i nie robic OT bo bede musial poprosic o zamkniecie watku.

Pozdrawiam.

Odpowiedz
#12
(06-11-2015, 19:16)Vladimir01 napisał(a): Prosze nie pisac glupot i nie robic OT bo bede musial poprosic o zamkniecie watku.

Pozdrawiam.

Na to liczę.
Smile
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#13
Ej Vladi. Wielu było, wielu straszyło. Ja sam już ze cztery końce świata w tym swoim nie tak znów długim żywocie przeżyłem...

Jeśli już się odwołujesz do tematyki biblijnej to masz tam gdzieś napisane, że nie zna "nikt ni dnia, ni godziny" za wyjątkiem samego Boga. Napisano, że dzień ten "przyjdzie jak złodziej".
Po co więc starać się to wszystko przewidzieć, zamartwiać się, męczyć..... Wystarczy tylko żyć tak, jakby jutro miał nastąpić koniec świata, a jednocześnie tak, jakby jeszcze 1000 lat przed Tobą było. Że sprzeczność? Jak to zrobić? Pomyśl sam Smile
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#14




Koniec świata ma miejsce co kilka sekund, a nawet w czasie krótszym. Umieramy a nasz świat się kończy i kropka. Ziemia jako planeta nie umrze, co najwyżej ludzkość wyginie, ale i to mało realne na przestrzeni najbliższych dziesiątek lat. My z punktu widzenia życia naszej planety, czy ogromu wszechświata jesteśmy niczym kurz, który prędzej czy później zostanie zdmuchnięty przez wiatr. Dinozaury panowały nieporównywalnie dłużej od nas a teraz robią za atrakcję w kinach i muzeach.

Jeśli natomiast idzie o wojnę, no cóż, teraz mamy globalną wioskę i zapędy raczej biznesowo-korporacyjne. Jeśli nastomiast jakimś cudem dojdzie do IIIWŚ to niestety ale chcemy, czy nie będziemy w niej uczestniczyć. Nie dlatego, że jesteśmy w UE, Nato, czy lubimy się z USA, ale dlatego, że jesteśmy w samym centrum europy.

Na ten czas podpinam Kaynego i proponuje wstąpić do jakiegoś ruchu zajmującego się wszelkimi spiskami rządowymi kierowanymi w stronę społeczeństwa.

;-)

Pozdrawia,
Patryk

ps. a miał być Johnny Cash - The Man Comes Around :-(
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#15
Pani Kingo, przy mojej urodzie z zazdrości więdną wszystkie kwiaty, proszę się nie martwić razem dokonamy wielkiej defloracji. Z potworami i otworami ciała.

Panie Mateuszu, nie chciałby pan ze mną uratować świata? Swoją drogą, gdy byliśmy na placówce w Madrycie, mój papa grywał czasem z generałem Franco w tenisa. Podobno straszna była z niego pipa, nie potrafił nawet porządnie zaserwować, a do tego miał w zwyczaju mieszać czerwone wino z colą, obrzydliwy zwyczaj, to smutne, że Hiszpanie w ogóle nie potrafią pić wina. Będą mieć to policzone, gdy staną przed moim sądem. A pan, panie Mateuszu, jak pije wino?

Panie Sławomirze, Panie Patryku, szukam dżentelmenów, co potrafią pić wino, mają zdrowe ciała, dobrze się ubierają i lubią otaczać się pięknymi sprawami. Czy chcielibyście, panowie, budować ze mną nowy porządek świata?
Proszę we mnie wierzyć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości