Wesoła twórczość imć Kalesona
#91
Gdyby kogoś interesowało ściągnięcie czegoś pod mp3 to można to zrobić tutaj:

Kod:
http://www.grensir.com
https://soundcloud.com/grensir
http://beezar.pl/zespoly/grensir

Pozdro!
Odpowiedz
#92
Wielu z was zna mnie osobiście. Wielu z was wie że od dawna odgrażam się, że nagram coś z wokalem i instrumentami. Było to moje marzenie. Dzisiaj mogę śmiało powiedzieć że zrealizowałem groźbę i marzenie za jednym zamachem. Razem z wokalistką i lirzystą z zespołu Othalan nagraliśmy coś z czego wg mnie można być dumnym. Sami oceńcie.



Odpowiedz
#93
HeartHeartHeart

Wiesz jak uprzyjemnić dzień czarownicy.
Bardzo ładne, chociaż ten wokal jakoś akurat do mnie nie przemawia.
Kto jest autorem słów?
Odpowiedz
#94
Słucham już trzeci raz i coraz bardziej przekonuję się do tego wokalu.
Odpowiedz
#95
Autorem słów jest wokalistka.
Odpowiedz
#96
Poniższa wersja "Pod znakiem Wilka" jest pierwowzorem który sam stworzyłem w całości. Od tego pierwowzoru potem wykształcił się ostateczny utwór, który już zamieszczałem z miesiąc temu. Miłego słuchania. Smile



Odpowiedz
#97




Instrumental do Wilczej Zamieci - Pieśni Priscilli z Wiedźmina 3. Wersja z wokalem za jakiś czas. Zapraszam. Smile
Odpowiedz
#98
Fajna muzyka. Podoba mi się i pasuje do klimatu fantasy. Smile
"Ja "beznadziejność nadchodzących dni" -
Witam odważnym i rycerskim : "phi" !!" Tongue
Odpowiedz
#99
O miałem napisać to samo co Graf, a mnie ubiegł Smile
Dobra, rzekłbym "epicka" muza.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Dzięki Smile Ogólnie jeśli macie ochotę to zapraszam na mój kanał na YT. Tam się tego nazbierało więcej przez te lata.
Odpowiedz
(15-01-2017, 16:46)Mroczne_Kalesony napisał(a): Dzięki Smile Ogólnie jeśli macie ochotę to zapraszam na mój kanał na YT. Tam się tego nazbierało więcej przez te lata.
Z pewnością zaglądnę.

Nadmienię tylko, że gdybym był reżyserem i miał dokonać ekranizacji mojej powieści fantasy to zatrudniłbym Cię do robienia muzy Wink

Pozdrawiam
Odpowiedz
Hehehe dzięki Smile miejmy nadzieję że kiedyś znajdzie się jakiś reżyser który faktycznie tak pomyśli. Smile
Odpowiedz




Nowy kawałek nagrany z wokalistką Othalana - Agnieszką Suchy, zapraszam.
Odpowiedz
Fajne fajne Wink. Całkiem fajna opowieść w tym utworze. Brzmi całkiem przyzwoicie i przyjemnie jest tego posłuchać.

Co zaś do strony technicznej, pozwól że coś tam Ci podpowiem jak akustyk akustykowi.

Moim zdaniem wokal warto by mocniej skompresować, byłby wtedy równiejszy co do głośności. No i dałbym ten wokal odrobinkę głośniej bo o ile na refrenach jest wystarczająco, to na zwrotkach "się chowa" a przecież tu ważna jest opowieść. Na refrenach użyłeś takiego dość fajnego dileja. ale na zwrotkach przydało by się ciut rewerbu bo wokalistka brzmi suchawo w stosunku do muzyki, przez co wydaje się "umieszczona" gdzie indziej niż instrumenty. Nie za dużo ale warto by dodać. Polecam użyć tego samego pogłosu dla wszystkich ścieżek tworząc szynę FX. Wtedy uda się uniknąć bałaganu w fazie sygnałów.

W ścieżce instrumentów zrobiłbym te skrzypce może trochę jaśniejsze w brzmieniu, ale to już kwestia gustu.

Pozdrawiam serdecznie.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
Możliwości edycyjne tego utworu niestety stały się mocno ograniczone ponieważ przez awarię dysku został mi tylko WAV premiksu. Żaden ze mnie akustyk tak naprawdę, miksem tego utworu zajął się znajomy realizator dźwięku i i tak z tego co dostał wyciągnął max. Smile Na album nagramy ten utwór od początku.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości