Wesoła twórczość imć Kalesona
#16
Kaleson, wymiata! 2 uwagi: głośniej te konga trochę i zamiast tej stopy wrzuciłbym jakiś tomtom basowy.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#17
Nie mam toma basowego niestety,a konga zaczynają drażnić później troszkę.
Odpowiedz
#18
Jako że zbliża się dzień na który od dawna czekam (wydaję moje demko które tak w sumie będzie pierwszym longplayem Big Grin ) chciałbym Was zapytać czy ktoś chciałby kupić moją płytkę z muzyką? Smile Oczywiście płyta będzie miała ładną okładkę i będzie na niej ładny nadruk (o ile grafik się postara, a ponoć dobry jest). Cena płyty to 12-15 zł. Myślę że akurat tyle wyniesie mnie opłata za okładki oraz cdiki. Smile Jeśli chcecie kupić (o co bardzo ale to bardzo proszę) to napiszcie w tym temacie. Muszę wiedzieć wcześniej aby wiedzieć ile płyt wypalić. Smile
Odpowiedz
#19
Ja już ci napisałem na gg, że kupię na pewno, więc mnie do listy możesz od razu wrzucić Big Grin
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#20
Mnie także
Just Janko.
Odpowiedz
#21
I mnie Smile
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
#22
I mnie obowiązkowo Wink
"Między mężczyzną a kobietą przyjaźń nie jest możliwa. Namiętność, wrogość, uwielbienie, miłość - tak, lecz nie przyjaźń."

Odpowiedz
#23
c-c-c-c-combo breaker! A mnie nie!

Ja Ci już napisałem na gege Wink
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#24
Zoja, Ciebie zapisałem zanim zarejestrowałaś się na forum na pierwszym miejscu Big Grin

Headshot!
Wszyscy są już zapisani Big Grin
Odpowiedz
#25
Hohoh prosze. Czyli dla mnie należy się zniżka jako dla pierwszej osoby Big Grin
"Między mężczyzną a kobietą przyjaźń nie jest możliwa. Namiętność, wrogość, uwielbienie, miłość - tak, lecz nie przyjaźń."

Odpowiedz
#26
Dam Ci 20% zniżki.
20% z 0 zł = 0 zł.
0 zł - 0 zł = 0 zł.
Big Grin
Odpowiedz
#27
Nie ma tak. Chcę kupić tą płytę :> Musisz trochę zarobić na pierwszym wydaniu Big Grin
"Między mężczyzną a kobietą przyjaźń nie jest możliwa. Namiętność, wrogość, uwielbienie, miłość - tak, lecz nie przyjaźń."

Odpowiedz
#28
Dokładnie! Wspieramy naszych artystów Big Grin
Si je ne pouvais écrire je serais muet,
condamné a la violence dans la dictature du secret.

Po śmierci nie ma przyjemności.

[Obrazek: gildiaBestseller%20proza.jpg]
Odpowiedz
#29
To artystów wspierajcie Big Grin mnie nie musicie Big Grin
Odpowiedz
#30
A może tak byście skończyli offtop? Naprawdę nie chciałbym rozdawać ostów osobom pobocznym, a upominanie Ekipy wcale nie jest miłe. Więc koniec offtopu!
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości