Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W duchu świętym
#16
http://www.kres.mag.com.pl/czytaj.php?id=4
Tutaj się czlowiek kompetentny wysławia o bełkocie, zerknij proszę na przykłady (zostały tam rozpoznane przez tego pana i powołam sie na jego autorytet, by wskazać, czym RACZEJ NA PEWNO jest bełkot; to bedzie tylko przyklad, ale chociaz będzie on RACZEJ - no Ja przynajmniej tego podważać nie będę, ew. inni - pewny) które wypiszę stamtąd.

"Przez zajmujące całą ścianę okna wlewała się jedynie mroczna pustka"

Kimkolwiek jest, autorowi wydaje się, że pogrubione to metafora. Czemu się myli? Bo on się tylko STARAŁ o metaforę, ale nie wcelował w nią; przeliczył się; to NIE MA sensu. Mroczna pustka, która się tutaj miałaby rzekomo wlewać;/ Domyślamy się, jaki obraz chciał malować? Jasne - pewnie chodzilo po prostu o ciemnosc. Kropka.
Przystaw sobie do tego swoje zdanie np to:
Cytat:ukryte plamy pod płaszczem nadziei wschodzą zdrowym owocem kobiecych bioder
Podkreślone od biedy zrozumiemy, jakieś niedoskonałosci kryte NICZYM pod płaszczem, symbolizujacym jakąś tam nadzieję, blizej nieokresloną, ale to też mały problem, coś tam do tego dowróżymy - pewnie nadzieję na niewykrycie, nie wiem - w kazdym razie gorzej z resztą. NIE MOŻNA wschodzić plamie zdrowym owocem, a juz na pewno nie kobiecych bioder. Chodziło ci z pewnoscią o to, ze te plamy, skazy rzekłby kto, na ciele moralnym Podmiotu lirycznego czy kogos tam.. te plamy OWOCUJĄ/kończą się tym, że... no wlasnie - czym? Owocem bioder kobiety. Nosz kurcze, czekam na interpretację, jesli bedzie racjonalna, odszczekuje wszystko. Bo moze ja nie mam racji, nie wiem, ale póki co nic mnie nie przekonuje do tego - a wrecz przeciwnie. Ja tego z d nie wyjmuje, tylko jesli cos widze, od razu daję znak.
Czekam na wyjasnienia i dopiero wówczas mozemy podyskutowac o mojej percepcji i zawężonym toku myslenia.
Odpowiedz
#17
Zwrotka pierwsza to mętlik. Popieram przedmówców z Rootem na przedzie.
Jesli mam być szczery, to jak to czytam to mi się kojarzy z jakąś brudną łechtaczką.
Zwrotka druga miałaby sens, z tym, że nawet metaforycznie się koloratki na łechtaczkę nie zakłada xD
a zwrotka trzecia podoba mi sie najbardziej, gdyby nie te wcześniejszcze, które sugerują, że z łechtaczki wyłazi krzyż i korale, od których odbija się światło (bo są pokryte śluzem?) i pada na parę kochanków.
Wniosek? Ta brudna łechtaczka należy do jakieś starej zakonnicy, która zabawia się krzyżem i analnie różańcem. Grubo, Moja Droga, grubo.
Pozdrawiam
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
Odpowiedz
#18
Z rootowym, to i ja się zgadzamWink
Ludzie, macie ciekawe skojarzenia. Powiem, że nawet niesmaczne trochę, błeeee

Cytat:Wniosek? Ta brudna łechtaczka należy do jakieś starej zakonnicy, która zabawia się krzyżem i analnie różańcem. Grubo, Moja Droga, grubo.

Najlepsza interpretacja jaką w życiu czytałam. Dziękuję za te doznania. Pozdrawiam xD
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#19
;D Też bym tak chciał, o ileż by było łatwiej takie komentarze pisać... Ale ja nie mogę tak sobie po swojemu podsmiechiwać się z czyjejś nieudolnie wykonanej pracy, bo mnie to zaraz jadą za czepianie się za nic, brak argumentacji i obrażanie;/ No pewnie, że grubo, bardzo grubo, ale weź to powiedz głośno autorowi, to zaraz dostaniesz batów; nidy rydy. Bełkot to jest i owijanie w bawełne tego nie zmieni - a ja wcale nie silę się na obrażanie kogoś czy na niweczenie czegoś.
Odpowiedz
#20
Szczególnie, że nie czytasz, co się pisze do Ciebie, a przykład dwa moje posty wcześniej w tym wątku. Lepiej ochłoń i odpocznij. Ręka na zgodę ok.Wink
Mi się generalnie się nie chce, za stara jestem na nauki. Zakańczam już dyskusję. Póki co "kołyszmy się, kołyszmy"
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#21
Przeczytałem je, spokojnie. Ja ci się staram wyjaśnić, jakie mam zastrzeżenia, gdzie mi sie wydaje, ze powinnas sie poprawic, a ty do mnie ochłoń;] Cos tu jest nie teges;/
Odpowiedz
#22
Energia i wyobraźnia twórcza wydaje się nie mieć granic. Ale to wybaczalne kiedy się od urodzenia fantazjuje. Tak bardzo to zaszło że, odbiło się to na jego psychice . Uważa że on, wielka moc czerwona czy tam zielona, tylko, i nic poza. Pisze. Sam o sobie. W moich książkach przebija się cynizm, zaznajomiony jest z ciemną stroną mocy. Istny diabeł który posiadł zdolności odczytywania wewnętrzne zło ludzkiej natury. Otrzymał od swojego wydumanego boga moc, która pozwoli mu na zmianę świata. Tkwi w tym i w przekonaniu, już, że jest bogiem. Sam już dojrzał do stwierdzenia, że jest wysokiej klasy literatem średniowiecznego-renesansu. I dalej pisze że jest, tylko taktykiem. Ale, i
znakomicie wykorzystuje to w swoich w swoich recenzjach. Siedzi na tarczy szerni i on, bóg wszelakiego dobra i zła ma swój świat. Swój świat i jedyna prawdę. To jest magia a do czego to prowadzi. No muszę powiedzieć.
Do choroby.
Ja wielki wódz zastępów kodera i sałaty rozpędzony gonię po zagonach kapusty nieczystych sił i naprawiam zło. Bo w moich zastępach, we mnie, jest jedyna słuszna racja. Więc giń poezjo nieczysta bo my z wszechświatów tworzymy SF

I właśnie tak ble bla w jednej tonacji. Do znudzenia i drżyjcie narody kiedy przez sto lat będziecie słyszeć tylko ble ble bla takimi się staniecie, to ja już wam mówię ta strona zimna od poezji.
Bardzo grzecznie się obchodzę z Tobą. I miło ciebie było poznać.
Tylko na boga, fantazjuj na tych stronach gdzie Twoje miejsce, bo te wszystkie Twoje bełkoty pod każdym wierszem znudzą się nawet Twojemu panu czarnej mocy.
Pozdrawiam bardzo ciepło o chroń swoją głowę przed zimnem.

Za ten post dostajesz 40% sarysto, bo widzę, że nic nie robisz sobie z moich upomnień słownych. -rootsrat-
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#23
I tak trolle, nic nie wnosząc są górą, rozwalają równowagę i spokój bezkarnie.
Dziękuję Rootsrat Smile
Napisał jedna pracę i to jeszcze nawet przez Ciebie skomentowana na minus ale za to pod każdym wierszem jest jego g...**** lżąc kpiąc z każdego.
A kare otrzymuję ja. Angry

I jeszcze 20 za offtop. Zapraszam do regulaminu. -rr-
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości