V OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI "LITTERA SCRIPTA"
#16
Rozstrzygnięcie V edycji Littera Scripta zbliża się wielkimi krokami, zatem czas odsłaniać powoli karty.

Z wielką przyjemnością informujemy, że pośród sponsorów tegorocznej edycji znajdzie się:

Wydawnictwo Zysk i Spółka

http://www.zysk.com.pl/pl/


[Obrazek: logo-zysk.gif]
Odpowiedz
#17
Moi drodzy, z nieukrywaną przyjemnością oznajmiam, że do grona jury JESZCZE DOŁĄCZYŁ ANDRZEJ PILIPIUK!
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#18
Drodzy konkursowicze!

Dzisiaj późnym wieczorem (około godziny 23) planujemy ogłoszenie finałowej dziesiątki najlepszych prac obecnej edycji Littery Scripty!

Tymczasem prezentujemy kolejnego sponsora, którym jest - Dom Wydawniczy REBIS!

Więcej szczegółów już niebawem, zapraszamy na stronę internetową naszego sponsora:

http://www.rebis.com.pl

Pozdrawiamy!
Organizatorzy
Odpowiedz
#19
Oto i oni - 10 najlepszych opowiadań V edycji konkursu Littera Scripta!


"Chryzantema szła lasem bez twarzy" - Renata O.
"Cykl feniksa" - Mateusz N.
"Czyrak czy rak" - Luiza P.
"In articulo moris" - Norbert G.
"Lilia z doliny" - Michał L.
"Na początku był chaos" - Agata M.
"Pamiętaj" - Monika D.
"Śpiące królewny" - Justyna M.
"Stabilizator świata" - Paulina i Jurand Sz.
"Xiaoren" - Piotr S.


Lista jest uporządkowana alfabetycznie, według tytułów opowiadań.

Gratulujemy serdecznie finalistom! Smile

Prace wędrują w tej chwili w ręce naszych jurorów.

Wszystkich, którym nie udało się tym razem, zapraszamy na kolejne edycje naszego konkursu!


Pozdrawiamy!
Organizatorzy
Odpowiedz
#20
Można uchylić rąbka tajemnicy ile wpłynęło łącznie prac konkursowych?
Life is what happens to you when you're busy making other plans ~ J. Lennon
[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#21
Byłabym wdzięczna za usunięcie mojego nicku z grona jurorów, jako, że nic do mnie nie dotarło, nie brałam udziału w ocenianiu, a wszelkie moje zapytania w tej kwestii pozostają bez odpowiedzi.
I tak sobie myślę, że zwykła ludzka uprzejmość nakazywałaby organizatorom poinformować o fakcie "olania".
Odpowiedz
#22
Czyżby to dzisiaj było ogłoszenie wyników? Big Grin
Life is what happens to you when you're busy making other plans ~ J. Lennon
[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#23
Thori, przesłałam do Ciebie plik dwukrotnie, gdy nie otrzymałaś go i za drugim razem szkoda, że nie dałaś znać - próbowalibyśmy do skutku albo innymi kanałami. Może spróbuj zobaczyć, czy nie masz za mało miejsca na skrzynce, naprawdę nie wiem, co się stało, że tylko Ty nie otrzymałaś tekstów, mimo że były do Ciebie wysyłane. Na fb prześlę Ci screen z wysyłanego maila, abyś jednak widziała, że nikt Cię broń Boże nie olał, doprawdy nie wiem, jaki informatyczny gremlin pokrzyżował nam szyki.

Bardzo proszę o jeszcze trzy-cztery dni cierpliwości, ponieważ nie wszyscy jurorzy przesłali nam swoje oceny.
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#24
Już wiadomo kiedy będą wyniki?
Life is what happens to you when you're busy making other plans ~ J. Lennon
[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#25
Z OSTATNIEJ CHWILI:

- Wyniki Littera Scripta będą w niedzielę!
- JKM spoliczkował Michała Boniego!
- Suarez przechodzi gryźć... tzn. grać w Barcelonie!

Wszystkie informacje pochodzą z potwierdzonych źródeł. Oczywiście z różnych Smile
Life is what happens to you when you're busy making other plans ~ J. Lennon
[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#26
Dzisiaj mija trzynasty dzień, odkąd miały się ukazać wyniki, i tak jak ich nie było, tak nie ma. Ja rozumiem trzy-cztery dni obsuwy, ale prawie dwa tygodnie??

Może podajcie chociaż jakąkolwiek informację na stronie głównej.
Odpowiedz
#27
Drodzy konkursowicze!

Z nieskrywaną przyjemnością prezentujemy listę laureatów V edycji konkursu Littera Scripta!

A oto i nasi laureaci:

I MIEJSCE, ZA OPOWIADANIE POD TYTUŁEM
"STABILIZATOR ŚWIATA"
PAULINA I JURAND SZWAJA


II MIEJSCE, ZA OPOWIADANIE POD TYTUŁEM
"PAMIĘTAJ"
MONIKA DONIEC


III MIEJSCE, ZA OPOWIADANIE POD TYTUŁEM
"XIAOREN"
PIOTR SAROTA


Serdecznie gratulujemy laureatom V edycji konkursu Littera Scripta! Byliście najlepsi! Smile

Z wyżej wymienionymi autorami wyróżnionych tekstów skontaktujemy się mailowo.

Pozdrawiamy!
Organizatorzy
Odpowiedz
#28
Kiedy można spodziewać się od organizatorów jakiegokolwiek kontaktu w sprawie nagrodzonych tekstów?

Bo rozumiem, żeby przy ogłaszaniu wyników była obsuwa - wiadomo, ktoś nie dośle oceny, ktoś zaśpi, cokolwiek... ale żeby przez dwa tygodnie nie było żadnego kontaktu i nie dało się wysłać autorom choćby krótkiego "dzień dobry, wkrótce się odezwiemy, prosimy o cierpliwość" to już jest rzecz co najmniej niepoważna...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości