Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upał (drabble)
#1
„Uff… jeszcze trochę, a ugotuję się we własnym pocie. Na cholerę zgodziłem się na taką pracę?! Płacą świetnie, ale czy forsa warta jest takiej mordęgi? Cholerne słońce… musi akurat świecić prosto w gębę?! Jasne, awaria sprzętu, to musiałem wbić się w ten kombinezon i wyjść na zewnątrz. Jestem w końcu jedynym, który zna się na naprawach. Tylko dlaczego moje chłodzenie w kombinezonie też nawaliło?! Miało kiedy. Pusto, daleko do domu… pieprzę taką robotę! Cholera, nie wytrzymam tego upału, rozepnę suwak choć na chwilę, schłodzę się…”.

– George, co robisz?! Na zewnątrz jest prawie zero kelwinów! Mike, ściągaj go natychmiast do śluzy!
Odpowiedz
#2
Ciekawa miniatura. Wiedząc o Twoich zwyczajach pisania, chcę zapytać: czy nie nawiązuje ona do czegoś konkretnego? Wydaje mi się jednak, że wśród realnych zdarzeń czegoś takiego na razie nie mogło być...
Odpowiedz
#3
Kosmiczna niespodzianka... Nawiązuje do awarii systemu chłodzenia na ISS? Smile
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#4
(03-09-2019, 20:41)D.M. napisał(a): Ciekawa miniatura. Wiedząc o Twoich zwyczajach pisania, chcę zapytać: czy nie nawiązuje ona do czegoś konkretnego? Wydaje mi się jednak, że wśród realnych zdarzeń czegoś takiego na razie nie mogło być...

Dima, nie podpierałem się autentycznym zdarzeniem, ale było podobne - kosmonauta/astronauta(?) w czasie wyjścia na zewnątrz stacji kosmicznej prawie się utopił w skafandrze. Nie pamiętam dokładnie - chyba w systemie chłodzenia jest woda (czy też aparatura miała odbierać wilgoć z oddechu) i to nawaliło. Wciągnęli go do stacji w ostatnim momencie, kiedy woda była już do połowy hełmu, zalewała usta.

(03-09-2019, 22:45)Miranda Calle napisał(a): Kosmiczna niespodzianka... Nawiązuje do awarii systemu chłodzenia na ISS? Smile

Ileż jeszcze podobnych niespodzianek będzie... Postęp kosztuje.
Mirando, spójrz na odpowiedź do Dimy. W drabbelku chodziło mi o zaskakującą puentę Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości