Umieranie to parszywa robota
#1
(mam nadzieję, że trafiłam do dobrego działu i dostanę błogosławieństwo administracji dla tego tematu!)

Drodzy użytkownicy,

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was do udziału w konkursie literackim. Być może słyszeliście już o pierwszej edycji „Fantazmatów”. Tym razem nasza antologia będzie miała motyw przewodni: „Umieranie to parszywa robota”. Czasu na napisanie tekstu jest sporo, ale warto zastanowić się nad udziałem wcześniej, żeby nie wysyłać wszystkiego na ostatni moment. Wink
Regulamin konkursu, maksymalną liczbę znaków dla opowiadania itp. znajdziecie na stronie (linkuję poniżej).
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości, gdyby się pojawiły. Nie obiecuję, że zrobię to niesamowicie szybko, ale postaram się zaglądać tu przynajmniej raz dziennie. Smile 

http://fantazmaty.pl/konkursy/umieranie-...wa-robota/

Serdecznie zapraszamy,
Iza Ryżek
Sekretarz konkursu
Odpowiedz
#2
Dobrze, dobrze Wink

Ciekawy konkurs. Myślę, że niektórzy użytkownicy skuszą się na wzięcie w nim udziału.
Odpowiedz
#3
Sam o tym myślę. W przedziwny sposób umierałem.
Kłamstwo wymaga wiary, aby zaistnieć. Uwierzę w każde pod warunkiem, że mi się spodoba.
J.E.S.

***
Jak być mądrym.. .?
Ukrywać swoją głupotę!
G.B. Shaw
Lub okazywać ją w niewielkich dawkach, kiedy się tego po tobie spodziewają.
J.E.S.

[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#4
Ja również zastanawiam się nad wzięciem udziału. Idealne zajęcie na czas sesji Heart
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#5
30 000 znaków ze spacjami to nie tak znowu dużo. Zająć się można i w czasie sesji i po sesji. Wink
Żeby nas nikt przypadkiem o niezdaną sesję nie oskarżał. Big Grin
Odpowiedz
#6
A patrząc od strony marketingowej - byłoby fantastycznie (sic!), gdyby doszło do wymiany linków między Fantazmatami a VA Smile
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#7
Właśnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości