Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UDANE ŻYCIE
#1
Alcybiades zawsze, od najwcześniejszych symptomów jaźni, był rybą. Czuł to wszystkimi komórkami sensorycznymi, którymi ewolucja obdarzyła jego organizm. Każdym wrażliwym otworkiem linii bocznej. Było tak również wtedy, gdy w syty światłem i ciepły czerwcowy poranek, skrzętnie ubrany w rzemienną uprząż, ciągnął dorożkę.
Odpowiedz
#2
'[...] skrzętnie ubrany w rzemienną uprząż, ciągnął dorożkę.' -----> Troszkę mi nie pasuje to 'skrzętnie', ale może czegoś nie zrozumiałam ;p

Sam tekst jest niezwykły. Ekonomiczność języka + przewrotność = woow Wink

Pozdrawiam,
Sol


Ok, wróć. Już mi pasuje Big Grin
Jestem użytkownikiem Forum Literackiego. Interpretuję, jak czuję. Proszę o rzeczową i konstruktywną krytykę.
Odpowiedz
#3
Szanowny użytkowniku,

Proszę zapoznać się z regulaminem forum - wstawianie odnośników do własnych stron internetowych, zarówno w tekście, jak i sygnaturze nie jest dozwolone. Do tego celu służy odpowiednie pole w profilu użytkownika. W przypadku chęci rozpoczęcia współpracy prosimy o kontakt z administracją.

Informacja ta zostałaby wysłana poprzez system prywatnych wiadomości, niestety najwidoczniej nie chcesz mieć kontaktów na forum.

Dlatego w tej chwili otrzymujesz słowne upomnienie, w przypadku ponownego, perfidnego złamania regulaminu otrzymasz 100% warna.
Odpowiedz
#4
(14-10-2010, 12:42)Zguba napisał(a): Szanowny użytkowniku,

Proszę zapoznać się z regulaminem forum - wstawianie odnośników do własnych stron internetowych, zarówno w tekście, jak i sygnaturze nie jest dozwolone. Do tego celu służy odpowiednie pole w profilu użytkownika. W przypadku chęci rozpoczęcia współpracy prosimy o kontakt z administracją.

Informacja ta zostałaby wysłana poprzez system prywatnych wiadomości, niestety najwidoczniej nie chcesz mieć kontaktów na forum.

Dlatego w tej chwili otrzymujesz słowne upomnienie, w przypadku ponownego, perfidnego złamania regulaminu otrzymasz 100% warna.

(14-10-2010, 12:48)himilsbachor napisał(a):
(14-10-2010, 12:42)Zguba napisał(a): Szanowny użytkowniku,

Proszę zapoznać się z regulaminem forum - wstawianie odnośników do własnych stron internetowych, zarówno w tekście, jak i sygnaturze nie jest dozwolone. Do tego celu służy odpowiednie pole w profilu użytkownika. W przypadku chęci rozpoczęcia współpracy prosimy o kontakt z administracją.

Informacja ta zostałaby wysłana poprzez system prywatnych wiadomości, niestety najwidoczniej nie chcesz mieć kontaktów na forum.

Dlatego w tej chwili otrzymujesz słowne upomnienie, w przypadku ponownego, perfidnego złamania regulaminu otrzymasz 100% warna.



dziękuję za pouczenie, któregoś dnia na pewno przeczytam regulamin z należytą uwagą.
Odpowiedz
#5
Tekst jest denny, w moim mniemaniu, nic nie znaczący i... W sumie, nie warty niczego. To chyba jakiś żart - miniaturowa miniatura. Może Zieloni powinni do "Twórczości" dodać "Mimi M" ? Big Grin

Pozdrawiam, Duś
Odpowiedz
#6
hihihihihihihhi - uśmiałem się jak norka, dzięki za ten tekścik ;-
Namaste, El Tigre
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
Odpowiedz
#7
A to nawet całkiem sympatyczne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości