Twórczość Comedy
#16
error333
Odpowiedz
#17
error333
Odpowiedz
#18
error333
Odpowiedz
#19
Jeśli interesuje kogoś elektronika i ambient oraz ma wenę aby posłuchać czegoś innego niż zwykle, to polecam swój skromny album z tego roku, gatunkowy miszmasz, trochę wesoło, trochę smutno, trochę złowieszczo. Można przesłuchać online lub pobrać za darmo, najbardziej dopracowane utwory są na ostatnich pozycjach. Miłego słuchania. https://greenbient.bandcamp.com/album/trail-2018
Odpowiedz
#20
Poruszył mnie nick.
Byłem fanem twórczości Krzysztofa Komedy.
Jego ilustracji muzycznych do wybitnych filmów.
Jego prekursorstwa w Europejskim Jazzie.
Ja jestem tylko byle jakim poetą.
Byle jakim, bo nigdy nie odkrytym.
Przyjrzę się i przysłucham.
Mam niezły słuch muzyczny.
A poezja to w pewnym sensie rodzaj muzyki. Nieakustycznej, mającej za zadanie wywołać spięcia muzyczne w mózgach odbiorców.
Kłamstwo wymaga wiary, aby zaistnieć. Uwierzę w każde pod warunkiem, że mi się spodoba.
J.E.S.

***
Jak być mądrym.. .?
Ukrywać swoją głupotę!
G.B. Shaw
Lub okazywać ją w niewielkich dawkach, kiedy się tego po tobie spodziewają.
J.E.S.

[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#21
Niewiele przesłuchałem do tej pory, ale jestem oczarowany.
Jaki sprzęt musiałbym mieć, żeby spróbować wysłać w świat swój muzyczny zew?

Przypominają mi się niektóre utwory Pink Floyd.
Tak, jestem starej daty.
Ale Ty też musisz lubić Atom Heart Mother, chociażby.

Jerzy
Kłamstwo wymaga wiary, aby zaistnieć. Uwierzę w każde pod warunkiem, że mi się spodoba.
J.E.S.

***
Jak być mądrym.. .?
Ukrywać swoją głupotę!
G.B. Shaw
Lub okazywać ją w niewielkich dawkach, kiedy się tego po tobie spodziewają.
J.E.S.

[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#22
(16-01-2019, 18:37)Alchemik napisał(a): Jaki sprzęt musiałbym mieć, żeby spróbować wysłać w świat swój muzyczny zew?
Na początek wystarczy ci kommputer/laptop, myszka i słuchawki. Jeśli nigdy nie miałeś styczności ze skręcaniem muzyki to uderzaj klasycznie w program FLStudio. Logika tworzenia jest bardzo prosta, im więcej dni przeznaczysz aby zżyć się z programem i poznać jego sekrety tym więcej muzyki z niego wyciągniesz. Ja na nim lecę już od roku 2007, ale to wciąż za mało aby poprawić swoją jakość. Aby to zrobić, trzeba zainteresować się innymi aspektami tworzenia, jak zakup realnego "sprzętu", jeszcze lepszego programu, czy studiowanie teorii muzyki poprzez kursy, tutoriale i książki. Zazywyczaj jednak robi się to wtedy gdy człowiek chce sięgnąć po wyżyny profesjonalizmu, i nie jest to jakaś ścisła kolejność bo zwykle każdy zaczyna od innej strony, ale koniec końców najważniejszy jest spędzony czas Smile


(16-01-2019, 18:37)Alchemik napisał(a): Przypominają mi się niektóre utwory Pink Floyd.
Tak, jestem starej daty.
Ale Ty też musisz lubić Atom Heart Mother, chociażby.

Jerzy

Prawdę mówiąc utwór leci u mnie pierwszy raz, ale że podoba mi się to co słyszę, to na pewno nie ostatni.
Dzięki za pozytywną opinię. Smile
Odpowiedz
#23
Zadziwiające, że do tej pory tego nie słuchałeś.
Odkryłem wiele punktów wspólnych pomiędzy Twoją muzyką a geniuszem Pink Floyd.
Kłamstwo wymaga wiary, aby zaistnieć. Uwierzę w każde pod warunkiem, że mi się spodoba.
J.E.S.

***
Jak być mądrym.. .?
Ukrywać swoją głupotę!
G.B. Shaw
Lub okazywać ją w niewielkich dawkach, kiedy się tego po tobie spodziewają.
J.E.S.

[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości