Twórczość Comedy
#1
W tym temacie będę wstawiać swoje dotychczasowe i najnowsze kompozycje. Nie są to żadne remixy Techno, czy też Beaty Hiphopowe - Jest to tylko i wyłącznie zwykła muzyka relaksacyjna, czasami połączona z klimatem "Ambient" - Utwory czasem są spokojne, a innym razem dynamiczne. Komponuję od dziecka, a w przyszłości chciałbym tworzyć muzykę do gier. Poniżej przesyłam linki do tych utworów, którymi mogę się pochwalić i które uważam za swój osobisty sukces.

edit: usuwam stare linki.
Odpowiedz
#2
dodaję komentarz - nieprofesjonalny, jedynie odbiorczy, "wrażeniowy".
mam dwie uwagi:
1. Coś w tym jest (nastój, myśl)
2. Czegoś brakuje (muzycznej narracji, opowieści)

(trzecia uwaga - obrazki mi się nie podobają, są na pograniczu kiczu)
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#3
Dziękuję za uwagi. Postaram się o nich pamiętać, zwłaszcza o tej trzeciej, gdy będę tworzyć następne utwory
Odpowiedz
#4
Dokładniej przesłucham później. Na pierwszy rzut ucha brzmi ładnie Smile

Powiedz coś więcej o kwestiach technicznych - jakiego sprzętu i oprogramowania używasz?
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#5
Jeśli chodzi o sprzęt to nic nadzwyczajnego - zwykły laptop, słuchawki z carrefour'a za 9,50 i wbudowany mikrofon, z którym nadal staram się coś wykombinować, choć szum wiatraczka zagłusza całą istotę dźwięku ; )

- Muzykę tworzę tylko na jednym programie, powszechnie znanym jako FLStudio (najnowsza część, aktualnie dziesiąta). Robię własne sample, gdyż nie przepadam za tymi fabrycznymi, choć nie ukrywam że czasem z nich korzystam. Do każdego z nich który zostanie przeze mnie użyty, dochodzi tona różnego rodzaju filtrów z mixera, a te które czekają na odpowiedni moment po prostu tkwią dalej w miejscu. Jeśli ktoś z tego fora również kreuje w tym programie i chciałby je przejrzeć niech się napiszę do mnie pw - Nie widzę najmniejszego problemu z udostępnieniem ich. ; )


W międzyczasie powstał nowy, skromniejszy utwór z gatunku Ambient, zainspirowany pewną postacią z anime - Zapraszam do przesłuchania i oceny:
Edit: kasuje wygasłe linki.
Odpowiedz
#6
Ja też używam FL. Chętnie powymieniam doświadczenia Smile
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#7
A, imo, obrazki są najfajniejsze ^^

Lubię chaos, więc muzyka trochę nie dla mnie.
Odpowiedz
#8
Zapraszam do przesłuchania, oraz ewentualnej oceny. Niewielka długość i złożoność pierwszego utworu świadczy o przygotowaniu go z myślą o stworzeniu tła do audycji radiowej, w której jest już on wykorzystywany.{Great Success}
Odpowiedz
#9
Bardzo lubię taki rodzaj muzyki, więc już na wstępie zaskarbiłeś sobie moją aprobatę;]

- Blue & Red
Miło się słucha. Najbardziej mi się podoba druga część utworu - jakoś po trzeciej minucie. Świetne.

- Come To Better World
Też bardzo przyjemne, kosmos zamknięty w dźwiękach. To lubie;]

- Garden Of Shadows
O! To jest właśnie głębia, którą lubię. Jestem człowiekiem flegmatycznym, nigdzie mi sie nie spieszy, tak samo wlasnie mam z lubowaniem muzyki - lubię wolną, spokojną, głęboką właśnie muzę, jak ja to nazywam. To jest to;]

- Survival Temple
Ha! A to jest jeszcze lepsze! - bo lubię mroczne kawałki, a ten własnie ma w sobie nieco czerni. Najwyższa nota ode mnie. A tam, gdzie przyspiesza, jest tylko jeszcze lepiej.

- Skylander
Wierz mi, że jestem wymagający w kwestii muzyki (zresztą w każdej kwestii). Wszystkie utowry są praktycznie bezbłędne i wpasowane pod moje gusta, ten też. Jest jeden minus... nie mam tego na mp3;/ A wolałbym - mieć na dysku i na liście w media playerze. No ale. Nie można miec wszystkiego, nie?... A może można?;>
ah, są jeszcze dwa nowe kawałki;]

Pierwszego w ogóle nie słysze;/

Drugi jest świetny. Te, nazwe to: basy, są świetne. Dlatego lubie taką muzę - puścić, zamknąć oczy i czuć, jak całe ciało wibruje razem z muzyką.
Odpowiedz
#10
Dziękuję za pozytywną ocenę, miło słyszeć że komuś się podoba twórczość.
Cytat:A wolałbym - mieć na dysku i na liście w media playerze.

Zawsze możesz użyć konwertera - http://www.youtube-mp3.org/pl - nie zmienia on jakości dźwięku w żadnym stopniu, za co jest ceniony.
Odpowiedz
#11
dokladnie tego uzywam;] musisz wiedziec, ze nie wszystko mozna skonwertowac - pojawia sie smutna czerwona mordka i cos o błędzie. sam sprawdz;p
Odpowiedz
#12
Dla mnie bajka. Smile Nie myślałeś nigdy o współpracy?
Odpowiedz
#13
Miriad, jest dużo innych równie dobrych konwerterów, masz całą listę: >Klik<

Kelson, nie wiem - Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w tworzeniu z innymi osobami. Choć z drugiej strony czemu nie, zawsze warto spróbować.
Odpowiedz
#14
error333
Odpowiedz
#15
error333
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości