Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trzy bułki i serek
#46
Hanzo, seks z samicą hipopotama tak by nie wyczerpał, jak ta sytuacja. A ja to sobie myślałem, że popiszę, może się ludziskom spodoba. Masz ostrzeżenie. I dzięki.Undecided
Odpowiedz
#47
Ojej, aż strach wchodzić w tę dyskusję Wink ja jestem pod wrażeniem tego tekstu, bardzo dobra puenta. Poruszasz poważny problem, który jest niestety coraz bardziej aktualny. Bo często nie mamy czasu się zastanowić czy na pewno dobrze oceniamy drugiego człowieka. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem Twoich tekstów Smile
Would you like to say something before you leave?
Perhaps you'd care to state exactly how you feel?
We say goodbye before we've said hello
I hardly even like you
I shouldn't care at all

Odpowiedz
#48
Nie jesteś odosobniona. Ja też się boję tu wchodzić. Dzięki, Katniss.Huh
Odpowiedz
#49
Nie wiem, kto decyduje o przypominaniu jakiś tekstów.
Jakimi kryteriami się kieruje.
Przeczytałem go jeszcze raz.
Minęło trzy lata od jego napisania i faktycznie sporo bym zmienił w warstwie korektorskiej.
Pomijając błędy interpunkcyjne i zapisu.
Przeczytałem również ciąg dyskusji pod tym tekstem i powiem, że do większości uwagi Eliasza dziś też bym się nie zastosował.
Zabiłbym ten tekst i siebie, jako prozaika, gdybym te sugestie wprowadził dosłownie.
Nadmiar cnoty w dalszym ciągu może prowadzić tylko do niewydania potomstwa.
Kto miał zrozumieć mój przekaz, ten zrozumiał, pomimo.
Pomimo oczywistych braków warsztatowych, które teraz widzę.
Odpowiedz
#50
Mieliśmy skrypt do Przypominanek - tekstów napisanych rok i więcej temu. Skrypt siadł, więc wybrałam ręcznie.

Pamiętam, jakie emocje wyciągnął ze mnie ten utwór, gdy czytałam go po raz pierwszy. Wciąż mnie rusza, trochę niewygodnie się układa w głowie, ale zostawia w niej odgniecenia - ślad. Myślę, że jest wart przypomnienia, bo to jeden z lepszych tekstów. A przynajmniej moim zdaniem. Co jest chyba lepsze niż mechaniczne dobieranie tytułów, tak o - dla zasady.

Każdy pisarz i każdy warsztat się rozwija, ale nie znaczy to, że niedoskonałe, starsze teksty powinny znikać. Tak z pamięci, jak rzeczywistości.

Jeśli Ty byś się nie zabił za "udoskonalanie" tekstu przy pomocy tych uwag, to ja bym to zrobiła. Zgadzam się.

Wybacz, jeśli ta Przypominanka jest dla Ciebie niemiła. Ponoszę pełną odpowiedzialność za wybór tego tekstu i wstawienie go na stronę główną.
Odpowiedz
#51
Belka, Ty to jak jakiś "spirit" działasz.
Oczywiście, że jest miła, ale trochę mnie zaskoczyła.
Taka przymusowa refleksja nad tym, co było.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości