Tomb Raider
#1
Którą cześć polecacie i czy warto zakupić tą najnowszą?
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#2
oessu.. Tych części to wyszło multum, nie pamiętam większości. Co godne polecenia? Chyba stara trójka. Czuć w niej dawny specyficzny klimat tej gry, a do łatwych to ona z pewnością nie należała. Niestety nie posiadam żadnych informacji związanych z najnowszymi częściami, więc pod tym względem nie mam żadnej rady.

Big Grin



Odpowiedz
#3
popieram 3jka była ekstra ale dość trudna
[Obrazek: b22j.jpg]
Odpowiedz
#4
Okej, nigdy Tomb Raiderów nie lubiłem specjalnie. Jakoś niespecjalnie mi podchodziło. ALE... Już za niespełna 2 tyg wychodzi gra, która ma zrestartować serię: Tomb Raider (niekiedy z podtytułem Turning Point);





Trochę przygody, eksploracji, survivalu i akcji, a nadto znacznie seksowniejsza i realistyczniejsza bohaterka niż ze "starej" serii. Ja już preorder zamówiłem Smile
Odpowiedz
#5
Tak, Tak! Może być majstersztyk! Piramido, czekaj na nią tak, jak i ja na nią czekam! Po co kupować stare, jeśli tutaj będzie boooosko? Obejrzyj sobie dzienniki developerskie. Warto, Warto.
[Obrazek: Piecz1.jpg]
"Z ludźmi żyj, jakby widziany przez Boga. Z Bogiem rozmawiaj, jakby słyszany przez ludzi".
Lucjusz Anneusz Seneka
Odpowiedz
#6
Oszpecili Larę, co część to brzydszaUndecided(nie mówiąc o figurze, a twarzy)
W części" Legend" wygląda najlepiejWink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcR9EoLaq0kOK_Lvwg1ZUxU...spCa8eNjXg]
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#7
No pewnie wróćmy do klocków z Tomb Raider 1 i 2 Big Grin

Pót, zmęczenie, krew; młoda, atrakcyjna dziewczyna walcząca od życie. Tej gry nie uruchamiam, póki nie przyjdzie mi minimum mój nowy monitor Smile
Odpowiedz
#8
(22-02-2013, 20:02)maciekbuk napisał(a): Tak, Tak! Może być majstersztyk! Piramido, czekaj na nią tak, jak i ja na nią czekam! Po co kupować stare, jeśli tutaj będzie boooosko? Obejrzyj sobie dzienniki developerskie. Warto, Warto.

dzisiejsze gry są na 6-10h gry a tamtejsze na o wiele dłużej Tongue
[Obrazek: b22j.jpg]
Odpowiedz
#9
Stare gry również są zawsze albo krótkie albo strasznie monotonne. Często przez kilkanaście godzin dzieje się w nich mniej niż w dzisiejszych grach w trakcie godziny.
Nowy Tomb Raider jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier 2013 roku.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#10
Cytat:dzisiejsze gry są na 6-10h gry a tamtejsze na o wiele dłużej

Oj, chyba w takie tylko grałeś. Ja tam nie mam problemu ze znalezieniem produkcji, w których 20 można spokojnie posiedzieć. Ale tutaj żeś mnie ukrócił w zachwycie. Bo no właśnie: ma być otwarty świat, ale na ile czasu starczy. Fajnie byłoby pożyć trochę tą Larą na wyspie pełnej zagrożeń. To jest druga sprawa: ile dadzą zachęty do eksploracji i pobocznych misji. Bo sam wątek fabularny to faktycznie na więcej niż 10 raczej nie zrobią.
[Obrazek: Piecz1.jpg]
"Z ludźmi żyj, jakby widziany przez Boga. Z Bogiem rozmawiaj, jakby słyszany przez ludzi".
Lucjusz Anneusz Seneka
Odpowiedz
#11
Czekam Maciek, chętnie zobaczę, co zaprezentują nam w tej częściSmile
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#12
Z tego co mi wiadomo ma to być na około 12h-15h. Wiadomo jednak, że mamy do czynienia z eksploracją wtórną (wracamy do poprzednich lokacji z lepszym sprzetem by się przedostać we wcześniej niedostepne miejsca), i nie podano czy mają na względzie również ją, czy minimum potrzebne do przejścia (znając życie, to ta pierwsza opcja) Smile
Odpowiedz
#13
Trailer ma swój urok. Ciekawie przedstawiono Larę, chyba po raz pierwszy z prawdziwej perspektywy Survivalu. Dotychczas kojarzyło się ją tradycyjnie, czyli "uzbrojona pani archeolog, która wie jak wybrnąć z każdej sytuacji". Motyw powtarzał się przez kolejne części gry, a tu proszę. Twórcy postawili na prawdziwą niestabilność wydarzeń, w których główna bohaterka tym razem tak łatwo się nie odnajdzie.
Odpowiedz
#14
Ech, poczekamy zobaczymy. Mam nadzieje, że nas zaskoczą pozytywnie.
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#15
jeśli to będzie typowo nastawiona na łamigłówki to w łamigłówkach polecam Darksiders2
[Obrazek: b22j.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości