The walking dead
#1
Właśnie skończyłem tę grę w wersji pc. Jestem takim wyjadaczem, że już mało który tytuł jest mnie w stanie poruszyć, a co dopiero przykuć do komputera na 2 dni bez przerwy. Nienawidzę tematu żywych trupów i mało kiedy się wzruszam. Ale ta gra zjadła mnie, jak dawno żadna mnie nie zjadła. Genialna fabuła. Wybory, które potrafią wstrząsnąć. Bohaterzy jeszcze nie wychodzą mi z głowy. Zakończenie miażdży. Na każdym kroku wstrząsające lub wzruszające sceny (+18). Majstersztyk, Naprawdę polecam każdemu, kto jeszcze nie grał. Opuszczenie tego tytułu to zbrodnia przeciw sobie.

Kto grę już przeszedł, zapraszam do dyskusji i podzielenia się wrażeniami. Tylko bez spoilerów, proszę.

Gra jest w 5 epizodach. Dostępne są już wszystkie.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
"Z ludźmi żyj, jakby widziany przez Boga. Z Bogiem rozmawiaj, jakby słyszany przez ludzi".
Lucjusz Anneusz Seneka
Odpowiedz
#2
Miałem okazję pograć (dość dawno już) w pierwszy epizod na konsoli. Muszę się z Tobą Maćku zgodzić w każdym jednym słowie. Dawno już nie miałem takiej frajdy grając w grę przygodową. Gra wciąga niesamowicie. Ciekawym elementem jest podejmowanie decyzji pod presją czasu. Niby to tylko komputer ale człowiek potrafi poczuć coś niezwykłego do postaci malujących się na ekranie telewizora/monitora przez co owe decyzje stają się sporo trudniejsze.

Same zakończenie (pierwszego epizodu) i tabelka z podsumowaniem ile procent graczy dokonało tego samego wyboru co my – mód!
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#3
A czy grałeś w Heavy Rain?
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#4
Om nom nom, cały czas się przyzmierzam do gierki, bo serial oglądam z radością Smile A jak tak chwalicie to nie omieszkam jak najprędzej zagrać
"By człowiek był człowieka bratem, trzeba go wpierw przećwiczyć batem"
Odpowiedz
#5
Lantus niestety nie (mam xbox'a nie ps3).
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#6
to point click? gry tego typu gatunku horror są super Smile
[Obrazek: b22j.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości