The sims 3
#1
Witam, sądzicie że opłaca się kupić The sims 3 nocne zycie, czy lepsze będą the sims 2? Nigdy nie grałem w simsy i nie wiem które będą lepsze na gwiazdkowy prezent Smile
Odpowiedz
#2
odpuść, nie kupuj tego już lepszy minecraft Smile
[Obrazek: b22j.jpg]
Odpowiedz
#3
No to tak - simsy 3 przebijają dwójkę zdecydowanie, tylko przypadkiem nie kup
samego dodatku ;P
tekst o minecrafcie pominę, bo nie tego dotyczy pytanie...
"By człowiek był człowieka bratem, trzeba go wpierw przećwiczyć batem"
Odpowiedz
#4
(08-12-2012, 08:10)Achelon napisał(a): No to tak - simsy 3 przebijają dwójkę zdecydowanie, tylko przypadkiem nie kup
samego dodatku ;P
tekst o minecrafcie pominę, bo nie tego dotyczy pytanie...

napisałem o minecrafcie tylko dlatego bo uważam jak można grać w simsy jest to symulator życia przeciętny człowiek ma tyle problemów na co dzień więc dla mnie ta "gra" jest chyba do uśnięcia zamiast tabletek na sennych
[Obrazek: b22j.jpg]
Odpowiedz
#5
Grałem kilka kilka razy, mnie nie ujmuje ale rozumiem jej sukces Wink Osobidście też wolę mc
"By człowiek był człowieka bratem, trzeba go wpierw przećwiczyć batem"
Odpowiedz
#6
A ja gram w simsy od dziecka! Zaczynałam od jedynki (wszystkie dodatki), a skończyłam na trójce (prawie wszystkie dodatki). Świetnie się bawię przy tej grze (aż sobie zaraz odpalę).
Jeśli masz kupować dodatek (nie zapomnij o podstawowej wersji, którą musisz mieć, żeby działał dodatek, ale ktoś już wyżej o tym wspomniał), to polecam zdecydowanie Generations (Pokolenia, chyba po polsku) albo Pets (Zwierzaki). Najlepiej się przy tych częściach bawiłam. Potem w rankingu jest właśnie Late Night, World Adventures i na samym końcu Ambitions. W resztę nie grałam, ale dam znać jak zagram.
Pozdrawiam i życzę miłej zabawy <3
you know that we are living in a material world and I'm a material girl.
Odpowiedz
#7
Swoją drogą nienawidzę tych dodatków - zdzierają kasę za nic - może dwa albo trzy są czegoś warte, reszta to nowe przedmioty i ubranka za chyba 70 złotych...
"By człowiek był człowieka bratem, trzeba go wpierw przećwiczyć batem"
Odpowiedz
#8
Achelon, nigdy nie kupowałam dodatków z ubraniami i przedmiotami Wink Niczego nie wnoszą, a ubrania i resztę ściągam z neta ^^
you know that we are living in a material world and I'm a material girl.
Odpowiedz
#9
lisek rozumiem grać w minecrafta grać w pasjansa ale w simsy tego nie rozumieć nie nie
[Obrazek: b22j.jpg]
Odpowiedz
#10
Gregor, ty mówisz jakimś dialektem ludzi z dziczy, czy coś?
you know that we are living in a material world and I'm a material girl.
Odpowiedz
#11
przynajmniej się nie wywyższam i nie mądrzę o czym nie wiem
[Obrazek: b22j.jpg]
Odpowiedz
#12
w dalszym ciągu nie rozumiem, co autor miał na myśli. Chyba jestem zbyt tępa, przykro mi.
you know that we are living in a material world and I'm a material girl.
Odpowiedz
#13
Nie wiem, czy jesteś tępa Lisku, ale zauważyłaś zapewne, że The SIMS są stworzone do gry online i taką też wersję najlepiej wybrać.
Takie gadanie z ludźmi poprzez grę to trochę jak sb forum Big Grin
Odpowiedz
#14
Radzę troszkę ochłonąć moi drodzy, bo też mógłbym nawtykać, a nie ma to sensu.

@ceebulio22:
The Sims 3 Nocne Życie to dodatek i do niego trzeba podstawową wersję gry, aby go uruchomić. Czy The Sims 3 lepsze od The Sims 2? Z tego co mi wiadomo zdecydowanie, tylko sprawdź czy Twoja maszyna to udźwignie Smile
Odpowiedz
#15
The Sims 3 jest ciekawe na poziomie budowania i projektowania i dodatek ma sens, jeśli faktycznie poszerza te możliwości.
Jeśli chodzi o same życie wiedzione przez simów, to prędzej czy później zaczyna to nudzić, chyba że ktoś lubi budować drzewa genealogiczne. Osobiście polecam dodatek "Średniowiecze"Smile
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości