Test osobowości
#46
Smile Przekonania religijne?

Aribeth de Tylmarande
Twoje Superego jest bardzo silne. Dodatkowo wspierają je przekonania religijne. Przekłada się ono na wysokie poczucie honoru i odpowiedzialności za innych. Przyjaciół dobierasz sobie starannie, na dobre i złe. Choć mocno wierzysz w swe ideały, popędy tworzone przez Id nie są do końca tłumione. Czasem łączysz zemstę ze swym wysublimowanym poczuciem sprawiedliwości i innymi namiętnościami, jak przystało na prawdziwego sangwinika. Na szczęście swą ogromną siłę i cechy przywódcze zwykle wykorzystujesz dla dobra ogółu, a nie z potrzeby dominacji.
"Problem w tym, mili moi, że za mało tu kowboi, a za dużo się wypasa świętych krów"
Z. Hołdys, Lonstar, "Countrowersja" 

Kroniki Białogórskie: tom I - http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=2143 (kto szuka ten znajdzie wersję płatną Wink ); tom II - http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=9341.

kronikibialogorskie.pl, czyli najbrzydsza strona www w internetach
Odpowiedz
#47
Robiłam ten test kilka razy i za każdym razem wychodzi mi coś innego - Indywidualista albo Entuzjasta na zmianę Tongue
[Obrazek: Piecz1.jpg]

Pokój.
Odpowiedz
#48
Można pomyśleć, fajne jak nie ma się co robić. Smile
Mi wyszło:
Typ 4 - Indywidualista
Indywidualista- nawet pasuje
Ekscentryk- bardzo pasuje Tongue
Tragiczny romantyk- oj pasuje.
Pozdrawiam! Big Grin
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#49
Test RPG:

Diego (Gothic)
Szczerość, prostolinijność, towarzyskość, otwartość - to cechy, które dobrze opisują Twój charakter. Unikasz konfliktów, jeśli to możliwe, a gdy już Cię dosięgają, starasz się rozwiązać je przede wszystkim przy użyciu mózgu, wykorzystując inne mięśnie dopiero w ostateczności. Potrafisz zachować równowagę między powagą a żartem. Choć jesteś ostrożny i czasem nieufny, wykazujesz się prawdziwą wiernością i oddaniem wobec przyjaciół. Pomimo materialistycznego podejścia do życia, nie cechuje Cię hedonizm ani brak zasad moralnych. Zdarza Ci się podejmować drastyczne decyzje, lecz robisz to z zachowaniem obiektywizmu i zimnej krwi.

Odpowiedz
#50
Wpisuję imię i nie mogę, wpisuję nazwisko i mogę. Posrany ten test.

Jednakże wyszły mi dwie odpowiedzi, z którymi się zgadzam. Entuzjasta i Wojownik.

RPG:
Ignus

Jesteś bardzo ciekawym przypadkiem maniakalnego psychopaty. Twoja potrzeba dominacji jest patologicznie wysoka, odwrotnie proporcjonalnie do potrzeby afiljacji. Co to znaczy? To znaczy, że jesteś zdrowo walniętym socjopatą. Poza własnymi popędami nie obchodzi Cię nic ani nikt, Twoje Id jest niczym nieskrępowane. Choć trudno powiedzieć jak ma się sprawa z Twym kompleksem Edypa, niewątpliwie piromania to Twe drugie imię. Posiadasz niezwykle wysokie wskaźniki neurotyczności i psychotyczności. Nie znasz słowa "przyjaciel" ani "dobro", a w dodatku spalisz każdy dowcip, co jest najstraszniejsze ze wszystkiego.
Niebo dla tego, kto rozpęta piekło!

Piekło dla tego, kto nie wierzy w niebo!
Odpowiedz
#51
Ennegram:

Typ 5 - Obserwator

RPG:

Król Lisz

Twoja osobowość jest jasno zdefiniowana i stabilna: jesteś zły, nikczemny, plugawy, okrutny, bezlitosny, niegodziwy, aspołeczny i sadystyczny. Alienujesz się od świata, którego nienawidzisz, dążąc do realizacji swoich nihilistycznych poglądów poprzez niszczenie wszelkiego życia, budowanie armii nieumarłych, sprzedawanie swej duszy i inne radosne praktyki. Władza jest Twoim priorytetem, przebiegłość zaś - środkiem jego realizacji. Nie masz przyjaciół (nawet niewidzialnych), sumienia ani poczucia humoru. Samokontrola również nie należy do Twych najmocniejszych cech. Wyjdź ze swojej wieży i udaj się do najbliższej poradni psychologicznej.
Moje opowiadania:

To tylko interes(fantasy)
Nieznany(science fiction)
Głos ludu(fantasy)

"Lepiej, by się nas bano niż kochano, jeśli nie da się osiągnąć obu tych rzeczy naraz."

Odpowiedz
#52
Ciekawe. Wyszło mi to:
Twój główny typ osobowości to Typ 7 - Entuzjasta (Entuzjasta, Epikurejczyk, Fantasta, The Enthusiast). Posiadasz także wpływowy podtyp osobowości 8 - Wojownik (Wojownik, Władca, Szef, The Challenger).

I coś w tym jest... Sangwinik-choleryk od urodzenia. xD
"- Jak to się mogło stać!? - wrzasnął spiczasty kapelusz."
Odpowiedz
#53
Mi wyszło perfekcjonista i bardzo wpływowy podtyp strażnik, ale większość pytań była taka, że albo pasowały wszystkie odpowiedzi, albo żadna... i w ogóle uważam ten test za niemiarodajny, przynajmniej w moim przypadku, bo zależnie od chwili i towarzystwa zachowuję się inaczej i mam tendencję do nie bycia sobą Tongue
Odpowiedz
#54
widziałam już lepiej sformułowane testy, ten jest dość słaby
Odpowiedz
#55
Typ obserwatora, ale to jest wszystko podobne do siebie, tak samo jak horoskopy.
Odpowiedz
#56
zrobiłam po dłuższym czasie i wyszło coś innego niż ostatnio:

Typ 8 - Wojownik
(Wojownik, Władca, Szef, The Challenger)

Przynajmniej już nie widzą mnie w roli nauczyciela Tongue
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#57
Typ1 - Perfekcjonista po ogromnie długim czasie.
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#58
Ja miałam 4 - induwidualistę. Teraz jestem 6, czyli strażnikiem Tongue
[Obrazek: Piecz1.jpg]

Pokój.
Odpowiedz
#59
Enneagram: 5w4

Socjonika: INTJ (sławni ludzie z tym typem osobowości: Newton, Robespierre, Marx, Nietzsche, Nash, Tesla, Hawking, Hegel, Sartre i... Breivik Wink )
Odpowiedz
#60
Twój główny typ osobowości to Typ 8 - Wojownik (Wojownik, Władca, Szef, The Challenger). Posiadasz także wpływowy podtyp osobowości 5 - Obserwator (Obserwator, Myśliciel, The Investigator).

Nie poczuwam się.
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości