Test osobowości
#31
Typ Indywidualista z podtypem Obserwator. O, w mordę! PasujeBig Grin
Jgbart, proud to be a member of Forum Literackie Inkaustus since Nov 2009.
http://www.youtube.com/watch?v=4LY-n9nx5...re=related

Necronomicon " Possesed Again" \m/
Necrophobic "Hrimthursum" \m/

EVERYONE AGAINST EVERYONE - CHAOS!
Odpowiedz
#32
Typ 4, Indywidualista - podtyp 5, Obserwator.

Większość opisu się sprawdza, jednakże nie całość. ;3
I may be schizophrenic...
But at least i have each other ~
Odpowiedz
#33
Typ 7 - Fantasta
Nie wiem czy się opis zgadza, ale nazwa mi się podoba XD
Have you seen my bear Tibbers?


moje niedopieszczone maleństwo Wink
Odpowiedz
#34
Nie przepadam za tym testem, bo jest nietrafny - w zależności od tego, jak dany człowiek właśnie się postrzega, opisuje go inaczej. Ja byłem już 1, 2, 4, 6 i 8 (robię go co jakiś czas od 2005), podczas gdy zgodnie z założeniami Enneagramu człowiek ma jeden konkretny typ osobowości na całe życie. Brak trafności widać zwłaszcza wśród osób z zaburzeniami - niemal wszystkim wychodzi 4w5, podczas gdy to właśnie po typie zaburzeń najłatwiej określić, kto jest jaką cyferką (bo im bardziej niezdrowa cyferka, tym bardziej wyrazista).
Inna sprawa, że przestaję powoli w to wierzyć, bo mnie się ta osobowość faktycznie zmienia - nie umiem się odnaleźć w żadnym z typów na dłużej. Mam dużo z dwójki, czwórki i ósemki, a to nie są zbyt podobne typy.
Nigdy nie jest się w czymś tak dobrym, żeby nie można było być lepszym, ale zawsze należy być dumnym z tego, co już się osiągnęło.

Oswojenie tygrysa. Jak żyć z diagnozą trudnej choroby? - strona mojej książki
Odpowiedz
#35
Mi na okrągło wychodzi Typ 2 (Dawca, Altruista, Opiekun), czasami nie wiem chyba dużo o sobie ;-)

Nie skomentuje, nie których stwierdzeń w wyniku.
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#36
Typ C:
jestem zaskoczona, bo żadnym zdobywcą nigdy nie byłam.
Nie lubię kontroli i wydaje mi się , że jestem bardzo emocjonalna.
Bardzo cenię sobie poukładanie w życiu i to jest mój cel.
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości."
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#37
Twój typ osobowości to Typ 1 - Perfekcjonista (Perfekcjonista, Reformator, The Reformer). W Twoim przypadku typ ten jest bardzo silny - nie przejawiają się żadne wpływy innych typów osobowości (większość ludzi posiada dodatkowy podtyp osobowości)...
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#38
Ja ponoć jestem 5w9, czyli obserwatorem ze skłonnościami mediatora. I właściwie 90% cech się zgadza. Robię ten test trzeci raz w życiu chyba i zawsze zaskakuje mnie jego trafność Big Grin
Life is what happens to you when you're busy making other plans ~ J. Lennon
[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#39
Indywidualista - Dawca
Z definicji na tej stronie, to Dawca powinien być dominującą cechą, ale ogólnie mniej więcej się zgadza. Fajna zabawa Tongue
Odpowiedz
#40
Indywidualista, podtyp Obserwator :3
If you ever need anything, please, don't hesitate to ask someone else first.

[...]

Out of the ground
Into the sky
Out of the sky
Into the dirt






Odpowiedz
#41
A ja mam coś dla "gamer'ów"

http://gexe.pl/test-osobowosci

Mi wyszedł: Darth Malak

Twoja ambicja, pewność siebie, zdecydowanie i brak skrupułów skłaniały Cię do realizacji celów poprzez środki takie, jak zdrada, spisek, przemoc, tortury czy ludobójstwo. Nie jesteś jednak bezmyślną maszyną do zabijania. Przeciwnie, Twe cechy przywódcze, intelektualizacja pojęcia śmierci czy pozycja społeczna świadczą niezawodnie, że jesteś bardzo wysublimowaną maszyną do zabijania. Wydaje się jednak, że nosisz pewnego rodzaju maskę, mającą skryć przed światem Twą niską samoocenę, którą starasz się kompensować poprzez wiedzę i siłę. Inne osoby traktujesz instrumentalnie, używając ich tak długo, jak długo są Ci potrzebne. Całościowego obrazu osobowości dopełnia skłonność do wpadania w zimną furię i ponure usposobienie.

No patrzcie, pasuje xD

A następnym razem (dwa tygodnie po tym pierwszym) wyszedł mi... Król Lisz

Twoja osobowość jest jasno zdefiniowana i stabilna: jesteś zły, nikczemny, plugawy, okrutny, bezlitosny, niegodziwy, aspołeczny i sadystyczny. Alienujesz się od świata, którego nienawidzisz, dążąc do realizacji swoich nihilistycznych poglądów poprzez niszczenie wszelkiego życia, budowanie armii nieumarłych, sprzedawanie swej duszy i inne radosne praktyki. Władza jest Twoim priorytetem, przebiegłość zaś - środkiem jego realizacji. Nie masz przyjaciół (nawet niewidzialnych), sumienia ani poczucia humoru. Samokontrola również nie należy do Twych najmocniejszych cech. Wyjdź ze swojej wieży i udaj się do najbliższej poradni psychologicznej.


Dobra, oficjalnie zaczynam się sam siebie bać.
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
#42
Przecież to pseudotest Smile Enneagram przynajmniej bazuje na jakiejś teorii psychologiczne i zrobiono do niego badania - aczkolwiek sam test jest do kitu. Natomiast wszystkie te "jaką postacią jesteś" są z założeni skrajnie nienaukowe.
Nigdy nie jest się w czymś tak dobrym, żeby nie można było być lepszym, ale zawsze należy być dumnym z tego, co już się osiągnęło.

Oswojenie tygrysa. Jak żyć z diagnozą trudnej choroby? - strona mojej książki
Odpowiedz
#43
No to co? O Enneagramie sam mówiłeś że jest nietrafny. A ten "mój"...
Akurat mnie to trafiło idealnie :]
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
#44
Test osobowości RPG
Aribeth de Tylmarande

Twoje Superego jest bardzo silne. Dodatkowo wspierają je przekonania religijne. Przekłada się ono na wysokie poczucie honoru i odpowiedzialności za innych. Przyjaciół dobierasz sobie starannie, na dobre i złe. Choć mocno wierzysz w swe ideały, popędy tworzone przez Id nie są do końca tłumione. Czasem łączysz zemstę ze swym wysublimowanym poczuciem sprawiedliwości i innymi namiętnościami, jak przystało na prawdziwego sangwinika. Na szczęście swą ogromną siłę i cechy przywódcze zwykle wykorzystujesz dla dobra ogółu, a nie z potrzeby dominacji.
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#45
- Obserwator indywidualista.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości