Test osobowości
#16
Faktycznie wychodzę na dość osamotnioną entuzjastkę. xD
Odpowiedz
#17
A mi wyszedł Perfekcjonista. Jeden z najgorzej opisujących mnie typów. Cóż, moja osobowość oszukała test Tongue

Odpowiedz
#18
Mi wyszło:
Typ 7 - Entuzjasta
(Entuzjasta, Epikurejczyk, Fantasta, The Enthusiast)
Tongue
Borek- istota człekopodobna, ze skłonnościami do nałogów. Nie myśląca, nie czująca, konsumująca. Pragmatyk, darwinista społeczny. Politycznie: monarchista. Z zawodu: przynieś, podaj, pozamiataj w odlewni stali, oraz grafoman do wynajęcia, tłumacz mang.
Odpowiedz
#19
Czy tylko mi wyszedł Zdobywca?
Też cię kocham.
Odpowiedz
#20
Nie, też miałam Zdobywcę, za którymś razem xDxD
Odpowiedz
#21
Indywidualista(zgadza się) z podtypem Obserwator. Zgadza się tak 90%
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

Odpowiedz
#22
Entuzjasta... Za każdym razem mi tak wychodzi. Big Grin
you know that we are living in a material world and I'm a material girl.
Odpowiedz
#23
Twój główny typ osobowości to Typ 4 - Indywidualista (Indywidualista, Ekscentryk, Tragiczny Romantyk, The Individualist). Posiadasz także wpływowy podtyp osobowości 2 - Dawca (Dawca, Altruista, Opiekun, The Helper).

Pasuje jak ulał do mnie, opis tego typu mnie przekonał. Big Grin
Odpowiedz
#24
Typ 5 - Obserwator

Sławne osoby posiadające typ osobowości 5 - Obserwator:
Albert Einstein, Bill Gates, John Lennon, Agatha Christie, Vincent Van Gogh

Tomma blickar, tömda sinnen
Tunnelbanan rullar fram genom
den svarta stadens dystra passager
Allt har en så melankolisk lyster ikväll
Ingenting och allt i disharmoni;
Är det vackert eller avskyvärt?
Odpowiedz
#25
Ja też Obserwator - widać wiele nas tu jest! Poza tym w tej małej tabelce wyszły mi takie trochę raczej bzdury, opis też raczej średnio pasuje. Einstein, van Gogh, Lennon Big Grin
Odpowiedz
#26
Swojego czasu wyszła mi 5w4, czyli obserwator ze skrzydłem indywidualisty i muszę przyznać, że dość trafnie opisuję moją osobowość (zwłaszcza sposób radzenia sobie z problemami, równoznaczny z ucieczką od całego świata). Na innej stronie dotyczącej enneagramu, nabiłem również sporo punktów do 1 i 9 i muszę przyznać, że po części też pokrywa się to z moją osobowością. Na zewnątrz staram się być neutralny, a dla siebie jestem bardzo krytyczny.
Odpowiedz
#27
Kiedyś wychodziło mi 4w5, potem 4w7, teraz 7w4. Uważam, że ten test jest głupi (albo pyta Cię, czy jesteś asertywny, a potem pod koniec oznajmia Ci wesoło, że jesteś (lub nie, jeśli napisałaś, że nie) - albo dowiaduje się, że jesteś melancholijny i spokojny (czego nie zapomni Ci pod koniec powiedzieć, jako wielkiego odkrycia), więc dopisuje jeszcze, że masz tendencje do depresji... zaskakujące)
[Obrazek: sygnatka.png]
Odpowiedz
#28
Perfekcjonista - Dawca

Pewnie się zgadza xD.
Odpowiedz
#29
Twój typ osobowości to Typ 1 - Perfekcjonista (Perfekcjonista, Reformator, The Reformer). W Twoim przypadku typ ten jest bardzo silny - nie przejawiają się żadne wpływy innych typów osobowości (większość ludzi posiada dodatkowy podtyp osobowości).

Ech, i znowu mi mówią, że powinnam być nauczycielem Tongue
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#30
Mmm, jakoś bardziej do mnie przemawiają opisy typów z enneagram.pl

Typ: 9w8

Cytat:Świadoma dziewiątka ze skrzydłem osiem jest skromna, spokojna, stabilna. Posiada energię ósemki gdy się skupia na celach, które realizuje. Często posiada dużą siłę woli, kończy sprawy, które rozpoczeła. Może posiadać wielki magnetyzm o czym nie zawsze jest świadoma. Bierze na serio to co wykonuje, ale nie jest zachwycona samą sobą. Dziewiątka z tym skrzydłem jest relatywnie odważna i posiada wysoką intuicję. Generalnie nie jest intelekualistką chyba, że jest to wyuczone.
Gdy jest w stresie, okazuje zaprzeczenie tych dwóch typów. Może być pasywnie uprzejma jak dziewiątka i nagle przejść na bardzo ostrą ósemkę. W jednej chwili jest przykra i krytyczna, a po chwili czuła i pomagająca. Często nie słyszy swojego głosu gdy jest rozłoszczona. Może bardzo powoli się zbierać na złość, a po chwili eksplodować. Może mylić bycie asertywnym z byciem nieuprzejmym. Może być nie co nie czuła, obydwa typy to zachowanie wspierają. Nietaktowna, dyskryminująca i niedyskretna. Może być niechcący nielojalna, rozpowiadając sekrety innych osób. Seksualne chaotyczne, często kierują się pożądaniem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości