Test osobowości
#1
http://enneagram-test.hanzo.eu/


Naprawdę fajna zabawka Tongue

Mi wyszło, że mój główny typ osobowości to Obserwator, a podtyp to Indywidualista. O ile ten drugi pasuje do mnie średnio, to pierwszy zdecydowanie mnie określa. Generalnie rozwiązałem toto chyba dobrze, bo uważałem się za takiego jak mi wyszło w teście Big Grin

Napiszcie co wam wyszło Smile
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#2
Typ 8 - Wojownik. Bez podtypuBig Grin. Głupie, że aż fajne.
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom! Just call me F.
Odpowiedz
#3
Obserwator (co najśmieszniejsze dosyć dobrze mnie opisuje) - Perfekcjonista...

Sławne postaci Obserwatora: Albert Einstein, Bill Gates, John Lennon, Agatha Christie, Vincent Van Gogh
Odpowiedz
#4
Mediator - Perfekcjonista

Kiedyś rozwiązywałem ten test i chyba mi się podtyp zmienił Big Grin
Odpowiedz
#5
Twój główny typ osobowości to Typ 8 - Wojownik (Wojownik, Władca, Szef, The Challenger). Posiadasz także wpływowy podtyp osobowości 5 - Obserwator (Obserwator, Myśliciel, The Investigator).

Sławne osoby posiadające typ osobowości 8 - Wojownik:
Franklin Roosevelt, Gurdżijew, Pablo Picasso, Friedrich Nietzsche, Richard Wagner, Sean Connery, John Wayne, Toni Morrison, Frank Sinatra, Fidel Castro, Saddham Hussein xDDDDDDDDD

Hahaha, kiedyś miałam główny - obserwator xD


U mnie całkowicie pasuje, chociaż obserwator raczej powinien być głównym xD
Odpowiedz
#6
Entuzjasta (Entuzjasta, Epikurejczyk, Fantasta, The Enthusiast) - "Najlepszy zawód dla entuzjasty to: wydawca, pisarz, pracownik naukowy." Cool Dla mnie bomba. ;] Normalnie proszę ja Was Mozart miał ten typ. I Benjamin Franklin. ^^

A podtyp:

Indywidualista (Indywidualista, Ekscentryk, Tragiczny Romantyk, The Individualist) - "Tragiczny, smutny, artystyczny, wrażliwy." - enneagram mnie podsumował. Jestem tragiczna. xDDD


Śmieszne, ale jakoś mnie jednak zraziły te byki w opisach. Interpunkcja momentami woła o pomstę do nieba, a jeszcze takie kwiatki: Jeśli się znudzi wykonywanym zadaniem porzuca go i zajmuje się czymś innym. (jakiego "go"? Jeśli zadanie, to raczej "je", no nie?) dodatkowo mnie zniechęcają. Tongue
Odpowiedz
#7
Lojalista ze skrzydłem Obserwatora - w skrócie: Obrońca (robiłem na nieco innym teście i nazwy są inne)

Ale mocno mnie to charakteryzuje. Taki sam typ mieli Dustin Hoffman, Steven Segal i... Chuck Norris !
Jeżeli myślisz, że Twój tekst jest dobry, napisz do mnie.
Wszystko da się naprawić.

Odpowiedz
#8
Typ 4 - Indywidualista
(Indywidualista, Ekscentryk, Tragiczny Romantyk, The Individualist)

Ze skrzydłem:
Typ 5 - Obserwator
(Obserwator, Myśliciel, The Investigator)

Często (średnio co 2 lata) moja osobowość się przemianowuje, zmienia wartości i priorytety, zachowanie i działania.
Ostatnio miałem szef, entuzjasta, teraz indywidualista.

http://www.enneagram.pl/
To jest jakby bardziej dokładne, zawsze ten rozwiązywałem.
"Zrozumieli, że idealny świat jest podróżą, nie miejscem"

Terry Pratchett
Odpowiedz
#9
Główny typ osobowości to Typ 5 - Obserwator (Obserwator, Myśliciel, The Investigator). Posiadasz także wpływowy podtyp osobowości 1 - Perfekcjonista (Perfekcjonista, Reformator, The Reformer).

Do mnie to pasuje Big Grin
"KGB chciało go zabić, pozorując wypadek samochodowy, ale trafił kretyn na kretyna i nawet taśmy nie zniszczyli." - z "notatek naukowych" Mestari

Odpowiedz
#10
"Twój typ osobowości to Typ 4 - Indywidualista (Indywidualista, Ekscentryk, Tragiczny Romantyk, The Individualist). W Twoim przypadku typ ten jest bardzo silny - nie przejawiają się żadne wpływy innych typów osobowości"
- Też jestem "Tragiczny, smutny, artystyczny, wrażliwy."
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#11
Typ 4 - Indywidualista
(Indywidualista, Ekscentryk, Tragiczny Romantyk, The Individualist)

Pasuje w 75%
Odpowiedz
#12
A mnie wyszła bardzo mocna "dwójka":
"Twój typ osobowości to Typ 2 - Dawca (Dawca, Altruista, Opiekun, The Helper). W Twoim przypadku typ ten jest bardzo silny - nie przejawiają się żadne wpływy innych typów osobowości (większość ludzi posiada dodatkowy podtyp osobowości)."
Pozdrawiam
Maciej Ślużyński
http://www.rw2010.pl
Rewolucja wydawnicza nadeszła!
Odpowiedz
#13
Twój główny typ osobowości to Typ 4 - Indywidualista (Indywidualista, Ekscentryk, Tragiczny Romantyk, The Individualist). Posiadasz także wpływowy podtyp osobowości 2 - Dawca (Dawca, Altruista, Opiekun, The Helper).
Odpowiedz
#14
Obserwator indywidualista... Tongue
[Obrazek: FC%20sygna%206.jpg]
[Obrazek: animacjagra.gif]

[Obrazek: zmijka19.gif]


GG - 12925541
Skype - zmija191
Odpowiedz
#15
Ja mam 4w5 jak 90% internetowych literatów.
Cieszyć się, że jest się indywidualistą, by przekonać się, że wszyscy wkoło są tacy sami..
"Jeśli moja poezja ma jakiś cel, to jest nim ocalenie ludzi od postrzegania i czucia w ograniczony sposób."

— Jim Morrison
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości