Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Po prostu życie
#1
Ten tekst napisałem na nowy rok.
Zapraszam

Co ja tu będę gadał, znaczy pisał.
I tak każdemu los mój będzie zwisał.
Chcę Cię przytulić, chcę wiedzieć że przy mnie

jesteś.
Postanowienia noworoczne ? Za dużo do myślenia.
Cały tydzień przebijam największego lenia.
Czas na naukę, kształcić się trzeba.
Bo w życiu, nawet Tobie może zdarzyć się gleba.
Wena na wyczerpaniu, mamma mia wreszcie.
Koniec życiowych przemyśleń, nareszcie.
Zastanawiał i tak będę się jeszcze.
Co jutro mogą złapać życiowe kleszcze.
Koniec... wypada mi powiedzieć jeszcze coś do

Aniołka.
Jak będzie wiosna zerwę dla Ciebie ślicznego fiołka.
Obiecuję mój kocie,
Nawet i w locie.
O mój boże.
Nie wiedziałem że ktoś taki jak ja, napisać tyle może.
Odpowiedz
#2
Nie widzę tu wiersza, wybacz.
Poza tym zmień czcionkę z kursywy na normalną, albo zrobię to ja, ewentualnie zgłoszę moderatorom... Radze zapoznać się z regulaminem.
Rezygnuję z udzielania się na forum.
Wszystkim, którzy na to zasługują, wielkie dzięki za poświęcony czas i uwagę.
Odpowiedz
#3
Kali ma rację. Takie rymowanki i język sprawdzają się w tekstach satyrycznych, a to nie wygląda mi na satyrę. Nie wstawiamy spacji przez znakami interpunkcyjnymi. Moje rady dla ciebie są następujące: zrezygnuj z rymów i pisania wierszy okazjonalnych. I przenigdy nie używaj wielokropków, jeśli nie są naprawdę potrzebne.
Odpowiedz
#4
Bardzo infantylny tekst. Nie wiersz. Tekst.

Polecam bardzo dużo czytać. Pomoże Ci to wybrnąć z ograniczenia językowego jakim, na dzień dzisiejszy, cechują się Twoje utwory. Nie jest to oczywiście złośliwość z mojej strony, tylko stwierdzenie faktu. Same rymy nie zrobią z tego poezji. To zdecydowanie za mało.

I proszę, nie obrażaj się na userów, którzy wytykają Ci błędy. Póki co stoisz bardzo nisko, a mimo to starasz się bronić twórczości, która przejawia wszystkie cechy typowe dla grafomanii.

Pozdrawiam.

Odpowiedz
#5
Brzmi jak teksty disco lub jakiś wiejski hip-hop. Nie będę się rozpisywał,jest źle i tyle.
Czekam na następne teksty.
1,5-2/5

Pozdrawiam
X
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#6
Pierwsza zasada - czytaj, czytaj, czytaj.
Abstrahując od tematyki i trochę infantylnego stylu pisania, muszę wytknąć Ci jeszcze to, że piszesz nieestetycznie. Mam na myśli te dziwaczne spacje przez pytajnikami, rymy i przerzutnie.
Zadbaj proszę o to.
Nie ma tutaj nic, co przyciągnęłoby moją uwagę. Widzę, że środki stylistyczne są Ci obce.
Eksperymentuj.
Szarżuj słowem.
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#7
Poezją bym tego nie nazwał, bardzo grafomańskie i infantylne.
Konstrukcja utworu fatalna. Nie i jeszcze raz nie!
Borek- istota człekopodobna, ze skłonnościami do nałogów. Nie myśląca, nie czująca, konsumująca. Pragmatyk, darwinista społeczny. Politycznie: monarchista. Z zawodu: przynieś, podaj, pozamiataj w odlewni stali, oraz grafoman do wynajęcia, tłumacz mang.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości