Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teoria chaosu na wesoło
#1
Uprzedzam, że to wersja blogowa, ale idzie się pośmiać.

Chyba w ogóle mnie nie lofciacie. Zero komciów, zero wpisów... To znak dla mnie, by podnieść swój styl i humor na wyższą poprzeczkę. Będę tak podwyżał, aż zaskarbię temu blogowi grono wiernych fanów.
Teoria chaosu w moich oczach jest cudem. W żaden sposób nie może się równać z cycuszkami mojej dziewczyny, które są dla mnie głównym cudem tego świata. ( . )( . ) Ale jest jakimśtam cudem. Teoria jest jakimśtam cudem, dunice są cudem niepodważalnym.
Reżyser albo autor, który zgłębił teorię chaosu ma niewyobrażalnie ogromne pole od popisu. Chaos może wyprowadzić go z największej tak zwanej "fabularnej dupy". Co to jest fabularna dupa? Ano patrzcie: mamy zajebistego bohatera, który żadnym sposobem nie może zginąć, bo film/książka będzie bez niego dalej bez sensu. Niestety nasza popierdolona fantazja pchnęła go (nic się nie bać, nie kutasem w dupe), pchnęła go nasza fantazja w sytuacje bez wyjścia. Jest zamknięty w klatce ze stadem murzynów kanibali np. I co? Lofcianego bohatera stracić nie idzie, czegoś popierdolonego na potęgę (np. wyjmuje z odbytu karabin i zabija all kanibali, albo bóg zsyła na kanibali zarazę) też nie wstawimy bo odbiorcy powiedzą, że nasz film/książka jest hujowy jak McGyver. Zwykłemu autorowi pozostaje w takim momencie strzelić sobie w łeb (Polak pójdzie na wódkę, tak tak o tobie to jest, naśmiewane było z murzynków, a z Polaków nie wolno? Wolno i huj, równouprawnienie polsko-czarne). Autor znający teorię chaosu wprowadzi w tym momencie chaos i ma wyjebane. Po kłopocie. Cudnie co lofciaki? Nie dość, że wybrnął z fabularnej dupy to jeszcze ludzie w kinie krzykną zgodnym hurem: o jebany, ale rozkminił !
Pobawimy się zatem dzisiaj teorią chaosu, hmm, no i gównem... Artykuł bez gówna jest jak Jezus bez Krzyża. ( A może Krzyż bez Jezusa? Huj wie.) Wracając do wątku: pobawimy się dzisiej chaosem i gównem. Jeśli umiesz pisać jak ja możesz spróbować w domu sam. Jeśli nie umiesz pozostaje ci zabawa gównem, bez chaosu. Polecam żonglowanie rzadką sraką, jak złapiesz skilla zostaniesz nową gwiazdą Mam Talent. Chociaż w sumie jak rozchlapiesz żonglowany kał na podłoge, przyjdzie matka i ci wypierdoli krzesłem, a wylatujące z twojej gęby zębiska rozpierdolą sieć jakiegoś pajęczaka, który właśnie chciał wyruchać karalucha i tym cudownym sposobem przez to, że ty zechciałeś zostać mistrzem w żonglowaniu gównem jakiś karaluch pozostał odbytniczą dziewicą i zostanie transportowany do Karaluchowych Niebios w stanie Nie-Miałem-Pajęczego-Fiuta-W-Odbycie to wkradnie się tu i element chaosu. Pozostaje ci go opisać i wysłać do Dlaczego Ja?
DOBRA KONIEC PIERDÓŁ. ZACZYNAMY ZABAWĘ.
Gówno i teoria chaosu powiadacie? Ej, ej a gdzie rozwiązanie wczorajszej pracy domowej kurwa? - krzyknął ktoś z tłumu. - Huj (w domyśle ja) zagaduje jakimś syfem, bo nie wie jak wybrnąć z wczorajszej pracy domowej!
A to ci kurwa los, przejrzał mnie. Rzeczywiście nie wiem jak wybrnąć z tej fabularnej dupy. Obama, Bin Laden, Paris Hilton i Voldemort w pokoju bez klamek. Kto się pierwszy zesra, czego pokój nie ma klamek, co łączy bohaterów? FABULARNA DUPA, sytuacja bez wyjścia.
Co robi w takiej sytuacji ogarnięty autor? Żongluje gównem, powiadasz. Jebnij się w łeb, moja rada. Rucha karalucha, gada drugi czytający. Nie czujesz gdy rymujesz stary, odpowiadam.
Odpowiedź brzmi : żongluje słowem i rucha chaos. O tak, czyli bawi się teorią chaosu, gównem i wyjście z fabularnej dupy jak ta lala, albo i tamta.
Zanim wyjaśnię prace domową mała anegdotka. Spójrz na swoje ręce, tak białe. Pomyśl o rękach Obamy, no ciemniejsze. Wyobraź sobie swoją ostatnią kopę, no brązowa. Spróbuj sobie wyobrazić przez analogię gówno Obamy, no masz rację - czarne kurwa jak noc. To ważny szczegół.
Kto się pierwszy zesrał? Dochodzi do głosu chaos. W Czasoprzestrzenne Wiry Międzywymiarowe dostała się poranna kupka Obamy. Czarna jak noc. Się dostała musiała gdzieś wyleźć? (Że wylazła wcześniej z jego tyłka to oczywiste, głąbie, ale gdzie się wydostała z Wiru Chaosu?)
Ano wylazła w pokoju, gdzie zamknięto naszych bohaterów. Dokładniej na klamkę. No i 2 pytania rozwiązane! Kto się pierwszy zesrał? ODP: Czasoprzestrzenny Wir Międzywymiarowy, tak zwany Chaos. Dosłownie, alegorycznie Obama. Czemu pokój nie ma klamek? Pokój ma jedną klamkę. Niestety jej nie widać! Czyli symbolicznie nie ma klamek.
I HUJ CWANIACZKI, TEORIA CHAOSU WYPROWADZIŁA MNIE Z KŁOPOTU JAK ROZWIĄZAĆ WAM WCZORAJSZY HOMEWORK. Była zabawa słowem i gównem, a nawet chaosem. Uśmiane po pachy? Elegancko, znak, że możesz zostawić komcia, a ja mogę kończyć wykład.
Zaraz, zaraz kurwa - myślisz. - Odpowiedziałeś na 2 pytania, a pytań było 3 ! Nie będzie komcia, nie do końca żeś objaśnił sprawę. Co łączy wszystkie postaci? Hmm pseudoblogowcu??
No jak to co, moja dewiza : WSZYSCY ROBIĄ KOPĘ. Powiem ci więcej dociekliwy czytelniku, łączy to nie tylko czwórkę zamkniętą w pokoju... ŁĄCZY TO WSZYSTKICH LUDIZ NA ŚWIECIE.
Ej, ej kurwa - myśli drugi. - Wczoraj żeś gadał, że Voldemort nie sra! Nie łączy go to z Paris, Obamą i Bin Ladenem!
Ja cież pierdole, jakbym wiedział, że bedą mnie czytali plebsi myślący słowo ŻEŚ tobym nie pisał bloga. Swoją drogą błyskotliwy jesteś jak na kogoś mówiącego ŻEŚ. - odpowiadam. - A huj, zamień sobie Voldemorta w zagadce na Pape Smerfa i doszukuj się gówna tam gdzie go nie ma. Komcia zostawiaj, kopka i spać. Czy ja muszę wszysto wyjaśniać?Smile
SI JU LEJTER. ALLELUJA. ;]

Drogi użytkowniku.
Dobra praktyka tego forum nakazuje, aby każdy nowy user najpierw przedstawił się w odpowiednim dziale, a dopiero potem prezentował innym swoją twórczość. Wink Zachęcam do tego samego// Kassandra


Drogi użytkowniku.
Otrzymujesz słowne ostrzeżenie. Linki do swoich stron można dodawać tylko w swoim profilu. W innych miejscach można tylko za porozumieniem z administracją. Link usuwam.// Zguba
Odpowiedz
#2
(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): Będę tak podwyżał, aż zaskarbię temu blogowi grono wiernych fanów.

E.

PodwyżSZał.

(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): Ale jest jakimśtam cudem.

Oddzielnie.

(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): Teoria jest jakimśtam cudem, dunice są cudem niepodważalnym.

Nie dość, że oddzielnie to jeszcze powtórzenie.

(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): film/książka będzie bez niego dalej bez sensu.

Całkiem zbędne słowo.

(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): (nic się nie bać, nie kutasem w dupe),

Brak ogonka.

(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): pchnęła go nasza fantazja w sytuacje bez wyjścia.

W kilka sytuacji czy jakąś sytuacjĘ?

(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): Jest zamknięty w klatce ze stadem murzynów kanibali np. I co? Lofcianego bohatera stracić nie idzie, czegoś popierdolonego na potęgę (np. wyjmuje z odbytu karabin i zabija all kanibali, albo bóg zsyła na kanibali zarazę) też nie wstawimy bo odbiorcy powiedzą, że nasz film/książka jest hujowy jak McGyver.


E...

1. Powtórzenie - pogrubienie.
2. Powtórzenie - kursywa.
3. Błąd ortograficzny - podkreślenie.

(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): naśmiewane było z murzynków, a z Polaków nie wolno?

Co? Oo'

(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): Wolno i huj

W tym wypadku to ort. "Huj" to takie pozdrowienie w stylu okrzyku. [ http://pl.wiktionary.org/wiki/huj ]

(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): krzykną zgodnym hurem: o jebany, ale rozkminił !

1. Czym?
2. Bez spacji przed znakami interpunkcyjnymi.

(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): ( A może Krzyż bez Jezusa? Huj wie.)

1. Ort.
2. Brzydko wygląda nawias rzucony jako zdanie.


(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): Wracając do wątku: pobawimy się dzisiej chaosem i gównem.

1. DzisiAj.
2. Powtarzasz się.


(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): Jeśli umiesz pisać jak ja możesz spróbować w domu sam.

Sorry, koleś, ale Ty nie umiesz pisać.


(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): ozchlapiesz żonglowany kał na podłoge

1. Pogrubienie - słowo nie istnieje.
2. Kursywa - brakuje ogonka.


(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): , przyjdzie matka i ci wypierdoli krzesłem,

Zamieniłabym kolejność słów.


(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): a wylatujące z twojej gęby zębiska rozpierdolą sieć jakiegoś pajęczaka, który właśnie chciał wyruchać karalucha i tym cudownym sposobem przez to, że ty zechciałeś zostać mistrzem w żonglowaniu gównem jakiś karaluch pozostał odbytniczą dziewicą i zostanie transportowany do Karaluchowych Niebios w stanie Nie-Miałem-Pajęczego-Fiuta-W-Odbycie to wkradnie się tu i element chaosu.

Poproszę dłuższe zdania.

1. Pogrubienie - powtórzenie.

(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): Pozostaje ci go opisać i wysłać do Dlaczego Ja?

Cudzysłów.

(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): Ej, ej a gdzie rozwiązanie wczorajszej pracy domowej kurwa?

Przecinek po drugim "ej".


(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): - Huj (w domyśle ja)


(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): Nie czujesz gdy rymujesz stary, odpowiadam.

Przecinek przed "gdy".

(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): i wyjście z fabularnej dupy jak ta lala, albo i tamta.

1. Wyjściem?
2. Zbędny przecinek prze "albo".


(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): Zanim wyjaśnię prace domową mała anegdotka.

Brak ogonka.

(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): Wyobraź sobie swoją ostatnią kopę, no brązowa.

Kupę. Kopa to coś innego.

(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): Ano wylazła w pokoju, gdzie zamknięto naszych bohaterów.

Nie wyczuwam logiki.

(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): Dokładniej na klamkę. No i 2 pytania rozwiązane!

Liczby słownie.

(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): I HUJ CWANIACZKI, TEORIA CHAOSU WYPROWADZIŁA MNIE Z KŁOPOTU JAK ROZWIĄZAĆ WAM WCZORAJSZY HOMEWORK.

Błąd.

(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): Była zabawa słowem i gównem, a nawet chaosem. Uśmiane po pachy?

Kompletnie nie. Bardziej zdołowane. Poza tym "uśmiane" to słowo, które nie istnieje.

(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): Zaraz, zaraz kurwa - myślisz. - Odpowiedziałeś na 2 pytania, a pytań było 3 !

Liczby słownie.

(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): WSZYSCY ROBIĄ KOPĘ.

Kupę.

(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): ŁĄCZY TO WSZYSTKICH LUDIZ NA ŚWIECIE.

Literówka.

(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): , że bedą mnie czytali plebsi myślący słowo ŻEŚ tobym nie pisał bloga.

1. Brak ogonka.
2. czytał mnie plebs.

(14-09-2011, 16:03)Jajeczka napisał(a): - A huj, zamień sobie Voldemorta w zagadce na Pape Smerfa i doszukuj się gówna tam gdzie go nie ma. Komcia zostawiaj, kopka i spać. Czy ja muszę wszysto wyjaśniać?Smile

1. Błąd.
2. Brak ogonka.
3. brak przecinka przed "gdzie".
4. Kupka.
5. Literówka.



Tekst okropny, denny, pełen błędów i nieśmieszny. Mało błyskotliwy. A mówiłeś, że można się pośmiać. Ech. Kompletnie na "nie" jestem.
Odpowiedz
#3
Tak nawiasem mówiąc, to masz pan jakiś problem z tymi wulgaryzmami. Nie dość, że ich ładujesz na potęgę do tekstu który i bez nich nie byłby przesadnie zabawny, to jeszcze w co drugim sadzisz idiotyczne błędy.

Zbiorczo:
"Chuj" piszemy przez ch, nawiasem mówiąc etymologia tego słowa też jest ciekawa, sprawdź sobie.
"Kopa" to bodajże "sześćdziesiąt" w tej samej skali co tuzin. Ale ja się nie znam.

Innych błędów też sporo znalazłem, ale większość wyłapała Duśka.

No a sam tekst...
No głupi, ptysiu drogi, głupi ten tekst.
Kobieto, puchu marny! Ty...
Jesteś jak zdrowie! Ile cię trzeba cenić ten tylko się dowie,
kto cię stracił...
Dziś piękność Twoją widzę i opisuję, bo tęsknię po Tobie.
Odpowiedz
#4
Tak, Sheiam, kopa to 60 - szatan podzielony przez 111 i pomnożony 10 razy.

Co do tekstu.
Były wulgaryzmy, fekalia i chaos. Humoru nie znalazłem. Jak to ktoś kiedyś ładnie ujął - dokopałeś się do dna od spodu.
"Problem w tym, mili moi, że za mało tu kowboi, a za dużo się wypasa świętych krów"
Z. Hołdys, Lonstar, "Countrowersja" 

Kroniki Białogórskie: tom I - http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=2143 (kto szuka ten znajdzie wersję płatną Wink ); tom II - http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=9341.

kronikibialogorskie.pl, czyli najbrzydsza strona www w internetach
Odpowiedz
#5
No cóż...
Przerwałem lekturę po połowie tekstu Tongue
Powiem tak: wulgaryzm co jakiś czas może rozśmieszyć i dodać tekstowi przysłowiowego "ognia", ale bez przesady - tak sypiesz prostytutkami i męskimi narządami płciowymi, że to się robi żałosne. Nie staraj się robić humoru na siłę, bo to zwykle nie wychodzi. Nawet jeśli miał być taki specjalnie, to też nie wyszło.
Życzę powodzenia następnym razem Smile
- Nie spodziewałem się Hiszpańskiej Inkwizycji...
- Nikt nie spodziewa się Hiszpańskiej Inkwizycji!
Odpowiedz
#6
(18-09-2011, 19:26)Marumba napisał(a): ale bez przesady - tak sypiesz prostytutkami i męskimi narządami płciowymi, że to się robi żałosne.


Huj to nie penis tylko okrzyk :/

A taka pisownia została wprowadzona w czasie PRLu, kiedy cenzura obejmowała wulgaryzm, który jest synonimem do "penis". Stąd spora liczba ludzi popełnia błędy.
Odpowiedz
#7
Też odpuściłem czytanie w trakcie. Nie spodobało mi się.
Nie tyle przez wylgaryzmy (użyte moim zdaniem bez powodu w tak dużej ilości), co przez to, ze po prostu nie było śmieszne.

Pierwsze spostrzeżenia wydawały się interesujące, ale potem nic konkretnego z tego nie wyszło. Fakt, że nie doszedłem do końca, ale poczułem się jak widz Polsatu, który dostaje 20 minut reklam, 5 minut przed zakończeniem filmu Smile

Etymologia etymologią, ale w dzieciństwie pisało się przez "h", a nie "ch", więc błędną pisownię wspominam z sentymentem, a "HWDP" zawsze będzie dla mnie wyglądało właśnie tak Tongue
Odpowiedz
#8
Toż ChWDP to "Chcę Wstąpić Do Policji", czyz nie? Big Grin

A, Duśka... "Chuj" to jak najbardziej trzeciorzędna cecha płciowa mężczyzn. To, że pochodzi od samca świni to inna sprawa. Big Grin
Kobieto, puchu marny! Ty...
Jesteś jak zdrowie! Ile cię trzeba cenić ten tylko się dowie,
kto cię stracił...
Dziś piękność Twoją widzę i opisuję, bo tęsknię po Tobie.
Odpowiedz
#9
Nie, Sheiam - Chwała Wszystkim Dzielnym Policjantom, którzy pracują mimo tego, że Chyba Wypadałoby Dofinansować Policję.
"Problem w tym, mili moi, że za mało tu kowboi, a za dużo się wypasa świętych krów"
Z. Hołdys, Lonstar, "Countrowersja" 

Kroniki Białogórskie: tom I - http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=2143 (kto szuka ten znajdzie wersję płatną Wink ); tom II - http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=9341.

kronikibialogorskie.pl, czyli najbrzydsza strona www w internetach
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości