Taki tam cover..
#1
http://www.youtube.com/watch?v=qsVa9rbQo...e=youtu.be

Smile
[Obrazek: Piecz1.jpg]

Pokój.
Odpowiedz
#2
W refrenie trochę "skrzeczysz" i jest dużo nie czytych dźwięków;/... spróbuj śpiewać i używać do tego przepony... wtedy głos staje się czystszy, a barwa prawdziwsza. no i lepiej jest trafić prawdziwe dźwięki Smile niemniej jednak z chęcią usłyszałbym Cię w wykonaniu jakiejś polskiej piosenki... może coś Edyty Bartosiewicz?
pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Może z Edytką to nie przesadzaj.

Ja tam skrzeczenia strasznego nie słyszę. Mnie się podoba wszystko oprócz jakości (imo, dużo psuje).
Odpowiedz
#4
Jak to mówią: urocze, ale bez opsrania. Wink
Odpowiedz
#5
Myślę, że zamiast "p" powinno być "b", a nawet z "p" jest to niejako wulgaryzm Tongue
Odpowiedz
#6
Dziękuję za opinie : )
[Obrazek: Piecz1.jpg]

Pokój.
Odpowiedz
#7
(13-11-2012, 14:52)Pani Pepe napisał(a): Myślę, że zamiast "p" powinno być "b", a nawet z "p" jest to niejako wulgaryzm Tongue

Myślę, że wiem jaką literkę chciałem napisać. Wink
Odpowiedz
#8
Zaryzykuję warnem za spam.

Myślę, że napisałeś słowo z błędem. Nawet jeśli on wystąpił - nie zmienia to wydźwięku i sensu wyrazu. To tak jakby napisać "Ty huju" i wmawiać ludziom, że to nie obraza Smile
Odpowiedz
#9
Wytłumaczę Ci to: dużo czasu spędziłem na forum muzycznym, gdzie słowo "bez opsrania" funkcjonowało jako krótka, a treściwa recenzja np. jakiejś płyty. Zapewniem, że gdybym walnął jakiś błąd przypadkowo, przyznałbym się, to dla mnie żaden wstyd, ale oczywiście możesz mieć odmienne zdanie na ten temat. Smile
Odpowiedz
#10
Ok, nie spamujcie mi tutaj Big Grin
[Obrazek: Piecz1.jpg]

Pokój.
Odpowiedz
#11
Bardziej kwestia tego, że nie spotkałam się z takim sformułowaniem.


A co do koleżanki - te dwa pozostałe covery chyba nieco gorsze. Szczególnie ten Laury - partie górne do poprawki...
Odpowiedz
#12
Nie za bardzo lubię i umiem wysoko śpiewać, dlatego już od dawna się na to nie porywam Big Grin Ale dziękuję za rady (:
[Obrazek: Piecz1.jpg]

Pokój.
Odpowiedz
#13
No jakość wiele psuje i trudno cokolwiek powiedzieć, bo nie wiadomo, ile w tym z tego Twojej winy, a ile samego nagrania. Śpiewasz ładnie, na razie nie wstyd się pokazać na akademii czy na karaoke, może jak to podszlifujesz to coś z tego będzie!
"Odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę, to jest bardzo głupie nosić szminkę w kieszeni, gdy ty patrzysz na mnie tak poważnie, jakbyś w moich oczach widział gotycki kościół. (...) I kiedy cię żegnam, moje umalowane wargi pozostają nie tknięte, a ja i tak noszę szminkę w kieszeni, odkąd wiem, że masz bardzo piękne usta."
Halina Poświatowska

[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#14
ten szum dla mnie wszystko zabija wszystko.. aż uszy bolą z chęcią bym zobaczył czystą wersje
[Obrazek: b22j.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości